Vaillant Group Serwis
Sp. z o.o.
Region – Łódzkie

ul. Zyndrama 57
(wejście od ul. Michałowicza)
94-301 Łódź

tel. 42 689 90 80

Serwis Vaillant Żychlin

Nasza firma może poszczycić się aż trzydziestoletnim doświadczeniem związanym z obsługą kotłów grzewczych. Od dwudziestu lat mamy przyjemność współpracować z firmą Vaillant. Nasze przedsiębiorstwo pełni rolę Regionalnego Koordynatora Serwisu tej marki, więc jeżeli poszukujesz specjalistów, którzy zadbają o fachową naprawę Twojego sprzętu – nie zwlekaj i skontaktuj się z naszym przedstawicielem handlowym w celu ustalenia szczegółów współpracy.

Jeżeli interesuje Cię zakup kotła grzewczego, serdecznie zapraszamy do wizyty w naszym salonie ekspozycyjnym, gdzie będziesz mógł dokładnie zapoznać się z parametrami każdego urządzenia. Być może, masz wątpliwości co do wyboru sprzętu albo zakresu potrzebnego serwisu Vaillant. Żychlin to miasto, gdzie mieszkasz? W takim wypadku nasz salon znajduje się niedaleko – tam chętnie doradzimy Ci w sprawie wyboru kotła grzewczego lub innego urządzenia marki Vaillant.

Profesjonalny serwis Vaillant – Żychlin i okolice

W swojej codziennej pracy stawiamy na indywidualne podejście do każdego z klientów, gdyż wierzymy, że to podstawa do udanej współpracy. Zatrudnieni przez nas pracownicy mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem i ogromną wiedzą merytoryczną na temat wykonywanych przez siebie obowiązków. Jesteśmy profesjonalistami, więc możesz oczekiwać od nas świadczenia usług serwisowych na najwyższym poziomie.

 

Wyślij zapytanie!

 

W związku z tym, że nasza firma jest oficjalnym współpracownikiem firmy Vaillant – urządzenia tej marki nie mają przed nami żadnych tajemnic. Sprawnie poradzimy sobie z każdą usterką trapiącą Ciebie i Twój sprzęt. Ponadto będziemy mogli służyć fachową poradą dotyczącą eksploatacji tego typu urządzeń.

Fachowy serwis Vaillant – Żychlin i okolice – cena

Jak już wspomnieliśmy, każdego z naszych klientów traktujemy indywidualnie. Tak samo podchodzimy do kwestii wyceny naszych usług. Usterki bywają różne, a tym samym wymagają innego nakładu pracy, kiedy przychodzi do ich naprawy. W związku z tym zachęcamy Cię do skontaktowania się z naszym przedstawicielem, który dokona wstępnej wyceny usługi na podstawie dostarczonych informacji.

Cena naszych usług jest adekwatna do oferowanej jakości. W trakcie pracy korzystamy z nowoczesnego sprzętu diagnostycznego, a także profesjonalnych narzędzi, które pozwalają na szybki i fachowy serwis wszystkich urządzeń. Oprócz naprawy sprzętu marki Vaillant zajmujemy się także ich montażem. Pomożemy Ci w uruchomieniu oraz zadbamy o regularne przeglądy czy konserwację.

Oficjalny serwis Vaillant – Żychlin i okolice – opinia

Nasi dotychczasowi klienci mają bardzo dobre opinie na temat świadczonych przez nas usług w zakresie serwisu urządzeń marki Vaillant. Zwracają uwagę przede wszystkim na profesjonalizm, a także terminowe podejście do powierzonych obowiązków.

Jeżeli poszukujesz uczciwego i sprawdzonego serwisu, koniecznie skontaktuj się z nami. Jesteśmy przekonani, że będziesz zadowolony z podjętej współpracy – podobnie do wielu innych osób, które do tej pory zdecydowały się na naszą pomoc.

Vaillant Group Serwis
Sp. z o.o.
Region – Łódzkie

ul. Zyndrama 57
(wejście od ul. Michałowicza)
94-301 Łódź

tel. 42 689 90 80