Serwis System
Eugeniusz Słowik Sp.K.

ul. Zyndrama 57
(wejście od ul. Michałowicza)
94-301 Łódź

tel. 42 689 90 80

Serwis Vaillant Piotrków Trybunalski

Interesują Cię urządzenia Vaillant lub już masz je w swoim domu i potrzebujesz pomocy serwisowej? W takim razie jesteś w dobrym miejscu. Oferujemy profesjonalną obsługę i szybkie usunięcie usterki na terenie Piotrkowa Trybunalskiego i okolic.

Profesjonalny serwis Vaillant – Piotrków Trybunalski

Oferujemy dystrybucję oraz serwis sprzętów marki Vaillant w Piotrkowie Trybunalskim – jesteśmy autoryzowanym partnerem tego przedsiębiorstwa, dlatego współpracując z nami, możesz mieć pewność, że otrzymasz oryginalne produkty i sprawdzone części zamienne, a usterka zostanie skutecznie usunięta. Nasza oferta dotyczy urządzeń oraz rozwiązań związanych z ogrzewaniem, chłodzeniem oraz energią odnawialną. Chodzi więc o kotły elektryczne, kotły gazowe, systemy klimatyzacji, pompy ciepła, systemy rekuperacji i nie tylko.

Vaillant to marka, której urządzenia nieprzypadkowo cieszą się uznaniem na całym świecie. Są doceniane za swoją niezawodność oraz skuteczność, a także niski pobór energii. Oczywiście, nawet najlepsze modele na rynku mogą ulec usterce np. w wyniku intensywnej eksploatacji czy niewłaściwego użytkowania, dlatego chętnie Ci pomożemy.

Wyślij zapytanie!

Zastanawiasz się, dlaczego warto wybrać nasz serwis Vaillant w Piotrkowie Trybunalskim? Po pierwsze jesteśmy Regionalnym Koordynatorem Serwisu omawianej marki na terenie całego województwa łódzkiego. Wszystkie pracujące dla nas osoby zdobyły kwalifikacje w ośrodkach szkoleniowych Grupy Vaillant oraz podczas wielu lat pracy. Dzięki temu doskonale znamy specyfikę urządzeń i systemów oferowanych przez to przedsiębiorstwo – współpracujemy z Vaillant od ponad 30 lat. Z tego powodu możesz mieć pewność, że wszystkie usługi serwisowe zostaną wykonane w sposób profesjonalny.

Vaillant – pompy ciepła. Piotrków Trybunalski

Ostatnimi czasy szczególną popularnością cieszą się pompy ciepła. W Piotrkowie Trybunalskim i okolicach są instalowane coraz częściej i nie można się temu dziwić, ponieważ ich wykorzystanie jest zarówno oszczędne, jak i ekologiczne. Dlaczego? Tego rodzaju urządzenia pobierają energię z powietrza, wód gruntowych lub gruntu. Przerabiają ją następnie na ciepło służące do ogrzania domu. Jedynym kosztem w tym przypadku jest samo zasilanie systemu (urządzenie pobiera 75% energii z otoczenia do 25% energii wymaganej do zasilania). Co ciekawe, latem istnieje możliwość chłodzenia nieruchomości przy ich pomocy. Jeśli potrzebujesz konfiguracji takiego urządzenia lub chcesz uporać się z ewentualną usterką, to chętnie w tym pomożemy.

Vaillant, czyli innowacje od samego początku

Przedsiębiorstwo zostało założone w 1874 roku i do dziś jest liderem na rynku grzewczym. W 1894 roku powstał pierwszy piec do ogrzewania wody w rurze, a więc bez kontaktu z gazem. W 1924 roku marka stworzyła system centralnego ogrzewania. Obecnie skupia się na ekologicznych urządzeniach, dzięki czemu korzystanie z nich jest w stanie ograniczyć ślad węglowy. Możesz mieć pewność, że rozwiązania tej marki Cię nie zawiodą.

Serwis System
Eugeniusz Słowik Sp.K.

ul. Zyndrama 57
(wejście od ul. Michałowicza)
94-301 Łódź

tel. 42 689 90 80