Vaillant Group Serwis
Sp. z o.o.
Region – Łódzkie

ul. Zyndrama 57
(wejście od ul. Michałowicza)
94-301 Łódź

tel. 42 689 90 80

Serwis Vaillant Skierniewice

Kupiłeś pompę ciepła, lecz nie wiesz jak ją prawidłowo zamontować? Jedno z Twoich urządzeń marki Vaillant uległo awarii? A może szukasz zaufanego serwisu, który zajmie się konserwacją kotła? Skorzystaj z naszych usług!

Serwis Vaillant Skierniewice – co nas wyróżnia?

Nasza firma jest Regionalnym Koordynatorem serwisu Vaillant. Od 35 lat zajmujemy się obsługą kotłów grzewczych, a od 30 lat współpracujemy z Vaillant i zapewniamy profesjonalną obsługę urządzeń tej firmy. Mamy bardzo bogate doświadczenie i dużą wiedzę, dzięki czemu zapewniamy usługi na najwyższym poziomie. Jesteśmy zespołem fachowców, którzy do swoich obowiązków podchodzą z pasją i zaangażowaniem. Dokładamy wszelkich starań, aby w pełni usatysfakcjonować naszych klientów. Co nas wyróżnia? Przede wszystkim podejście do zleceniodawców. Każdego traktujemy indywidualnie. Wszystkim klientom poświęcamy odpowiednią ilość czasu i współpracujemy z nimi do czasu osiągnięcia zadowalających efektów. Ponadto do pracy wykorzystujemy zaawansowane urządzenia renomowanych marek, dzięki którym zlecenia realizujemy szybko i dokładnie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej firmie, zachęcamy do kontaktu.

Wyślij zapytanie!

Serwis Vaillant Skierniewice – czym się zajmujemy?

Nasz serwis zajmuje się uruchamianiem kotłów, pomp grzewczych i innych urządzeń Vaillant, a także konserwacją i przeglądami sprzętów tej marki. Specjalizujemy się również w wykonywaniu instalacji grzewczych oraz naprawą podgrzewaczy wody, klimatyzacji i kotłów. Wybierając nasz serwisów, możesz również z usługi czyszczenia chemicznego instalacji CO oraz uzdatniania wody w C.O. Oferujemy także zdalny nadzór kotłów przy pomocy systemu Vrnet Dialog. Jeśli chcesz poznać pełną listę naszych usług, zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością przedstawimy Ci dokładną ofertę.

Serwis Vaillant Skierniewice – do kogo skierowana jest nasza oferta?

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich użytkowników urządzeń marki Vaillant. Jeśli chcesz, aby Twój kocioł czy pompa grzewcza działały bez zarzutów przez długie lata, skorzystaj z naszych usług. Profesjonalnie zajmiemy się Twoim sprzętem i dołożymy wszelkich starań, aby wydłużyć jego żywotność. Możesz być pewien, że powierzasz swoje sprzęty najlepszym fachowcom. Podczas napraw awarii, wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone zamienniki, pochodzące od zaufanych producentów. Nigdy nie zamawiamy części z niepewnych źródeł. Ponadto podczas konserwacji i napraw wykorzystujemy preparaty bezpieczne dla środowiska naturalnego, które posiadają aprobatę do stosowania od producentów urządzeń Vaillant.

Serwis Vaillant Skierniewice – odwiedź nasz salon

Jesteś zainteresowany naszymi usługami? Rozważasz zakup urządzenia marki Vaillant? Zapraszamy do kontaktu! Umówimy konkretny termin usługi, pomożemy w doborze urządzenia oraz odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Serwis Vaillant w Skierniewicach – FAQ

Dlaczego warto skorzystać z serwisu Vaillant w Skierniewicach?

Mamy ogromne doświadczenie wynikające z ponad trzydziestoletniej działalności w branży i ponad dwudziestoletniej współpracy z marką Vaillant. Oprócz tego zostaliśmy mianowani koordynatorem regionalnym serwisu tego producenta na terenie województwa łódzkiego, co jest potwierdzeniem wysokiej jakości naszych usług.

Ile kosztuje naprawa w serwisie Vaillant w Skierniewicach?

Koszty naprawy wyliczane są indywidualnie. Nie mamy stałego cennika, ponieważ każda usterka, a co za tym idzie – każda naprawa jest inna. Nasi specjaliści po dokonaniu oględzin i określeniu zakresu i charakteru awarii mogą wycenić, jaki będzie koszt przywrócenia urządzeniu pełnej sprawności.

Jak długo trwa naprawa?

Czas potrzebny na naprawę podobnie jak jej koszt może się różnić w zależności od sytuacji, ponieważ wynika z wielu różnych czynników. Po pierwsze – ważny jest zakres awarii, po drugie – miejsce jej wystąpienia w urządzenia, po trzecie – liczba uszkodzonych komponentów oraz ich ewentualna dostępność u producenta części zamiennych.

Vaillant Group Serwis
Sp. z o.o.
Region – Łódzkie

ul. Zyndrama 57
(wejście od ul. Michałowicza)
94-301 Łódź

tel. 42 689 90 80