Serwis System
Eugeniusz Słowik Sp.K.

ul. Zyndrama 57
(wejście od ul. Michałowicza)
94-301 Łódź

tel. 42 689 90 80

Serwis Vaillant Skierniewice

Kupiłeś pompę ciepła, lecz nie wiesz jak ją prawidłowo zamontować? Jedno z Twoich urządzeń marki Vaillant uległo awarii? A może szukasz zaufanego serwisu, który zajmie się konserwacją kotła? Skorzystaj z naszych usług!

Serwis Vaillant Skierniewice – co nas wyróżnia?

Nasza firma jest Regionalnym Koordynatorem serwisu Vaillant. Od 35 lat zajmujemy się obsługą kotłów grzewczych, a od 30 lat współpracujemy z Vaillant i zapewniamy profesjonalną obsługę urządzeń tej firmy. Mamy bardzo bogate doświadczenie i dużą wiedzę, dzięki czemu zapewniamy usługi na najwyższym poziomie. Jesteśmy zespołem fachowców, którzy do swoich obowiązków podchodzą z pasją i zaangażowaniem. Dokładamy wszelkich starań, aby w pełni usatysfakcjonować naszych klientów. Co nas wyróżnia? Przede wszystkim podejście do zleceniodawców. Każdego traktujemy indywidualnie. Wszystkim klientom poświęcamy odpowiednią ilość czasu i współpracujemy z nimi do czasu osiągnięcia zadowalających efektów. Ponadto do pracy wykorzystujemy zaawansowane urządzenia renomowanych marek, dzięki którym zlecenia realizujemy szybko i dokładnie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej firmie, zachęcamy do kontaktu.

Wyślij zapytanie!

Serwis Vaillant Skierniewice – czym się zajmujemy?

Nasz serwis zajmuje się uruchamianiem kotłów, pomp grzewczych i innych urządzeń Vaillant, a także konserwacją i przeglądami sprzętów tej marki. Specjalizujemy się również w wykonywaniu instalacji grzewczych oraz naprawą podgrzewaczy wody, klimatyzacji i kotłów. Wybierając nasz serwisów, możesz również z usługi czyszczenia chemicznego instalacji CO oraz uzdatniania wody w C.O. Oferujemy także zdalny nadzór kotłów przy pomocy systemu Vrnet Dialog. Jeśli chcesz poznać pełną listę naszych usług, zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością przedstawimy Ci dokładną ofertę.

Serwis Vaillant Skierniewice – do kogo skierowana jest nasza oferta?

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich użytkowników urządzeń marki Vaillant. Jeśli chcesz, aby Twój kocioł czy pompa grzewcza działały bez zarzutów przez długie lata, skorzystaj z naszych usług. Profesjonalnie zajmiemy się Twoim sprzętem i dołożymy wszelkich starań, aby wydłużyć jego żywotność. Możesz być pewien, że powierzasz swoje sprzęty najlepszym fachowcom. Podczas napraw awarii, wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone zamienniki, pochodzące od zaufanych producentów. Nigdy nie zamawiamy części z niepewnych źródeł. Ponadto podczas konserwacji i napraw wykorzystujemy preparaty bezpieczne dla środowiska naturalnego, które posiadają aprobatę do stosowania od producentów urządzeń Vaillant.

Serwis Vaillant Skierniewice – odwiedź nasz salon

Jesteś zainteresowany naszymi usługami? Rozważasz zakup urządzenia marki Vaillant? Zapraszamy do kontaktu! Umówimy konkretny termin usługi, pomożemy w doborze urządzenia oraz odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

 

Serwis System
Eugeniusz Słowik Sp.K.

ul. Zyndrama 57
(wejście od ul. Michałowicza)
94-301 Łódź

tel. 42 689 90 80