Vaillant Group Serwis
Sp. z o.o.
Region – Łódzkie

ul. Zyndrama 57
(wejście od ul. Michałowicza)
94-301 Łódź

tel. 42 689 90 80

Serwis Vaillant Konstantynów Łódzki

Szukasz fachowców, którzy podejmą się naprawy klimatyzacji, podgrzewacza wody, kotła lub pompy ciepła? Konstantynów Łódzki to miejscowość, w której działa nasz autoryzowany serwis Vaillant. Jesteśmy specjalistami z 30-letnim doświadczeniem, dla których zadowolenie klientów jest priorytetem.

Dlaczego warto wybrać serwis Vaillant? Konstantynów Łódzki

Jesteśmy autoryzowanym serwisem Vaillant, działającym w Konstantynowie Łódzkim. Swoje usługi świadczymy od 30 lat, dlatego mamy spore doświadczenie i niezbędną wiedzę. Stale się rozwijamy i uczymy nowych umiejętności, dzięki czemu nasze kompetencje są coraz większe. Od 30 lat współpracujemy z firmą Vaillant, przez co możemy czerpać wiedzę od najwybitniejszych specjalistów. Ponadto mamy dostęp do oryginalnych części zamiennych, dlatego możesz być pewien, że w Twoim urządzeniu nie znajdą się komponenty niskiej jakości.

Serwis Vaillant – Konstantynów Łódzki. Oferta

Nasz serwis Vaillant oferujący usługi w Konstantynowie Łódzkim proponuje kompleksowe naprawy instalacji grzewczej, przeglądy techniczne oraz konserwację urządzeń. Podejmujemy się chemicznego czyszczenia instalacji CO oraz uzdatniania wody oryginalnymi preparatami marki FERNOX. Zapewniamy stałą opiekę serwisową, a jeśli chcesz dodatkowo zabezpieczyć urządzenia, możesz zamówić u nas usługę zdalnego nadzoru kotłów. Polega ona na kontroli urządzeń przy pomocy systemu vrnetDialog.
Nasz autoryzowany serwis Vaillant zajmuje się również naprawą gwarancyjną i pogwarancyjną klimatyzacji, podgrzewaczy wody, pomp ciepła i kotłów. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej i poznać pełną ofertę, zadzwoń lub odwiedź nasz salon.

Dla kogo działa serwis Vaillant?

Usługi naszego serwisu są skierowane do osób, które korzystają z urządzeń marki Vaillant i chcą zadbać o ich konserwację. Pomagamy również tym, którzy zamierzają zainwestować w sprzęt grzewczy, jednak nie wiedzą, na co należy zwrócić uwagę podczas zakupu. Jeśli jesteś zainteresowany obejrzeniem urządzeń Vaillant i rozmową ze specjalistą, odwiedź nasz salon ekspozycyjny.

Wyślij zapytanie!

Serwis Vaillant – Konstantynów Łódzki. Opinie klientów

Nasz autoryzowany serwis Vaillant cieszy się świetnymi opiniami. Jesteśmy bardzo wdzięczni za wszystkie miłe słowa i zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby świadczone przez nas usługi były na coraz wyższym poziomie. Wszystkie pozytywne opinie są dla nas ogromną motywacją, dzięki czemu chętnie poszerzamy wiedzę i podejmujemy się najtrudniejszych wyzwań. Według opinii klientów nasi specjaliści są bardzo pomocni i chętnie dzielą się zdobytą wiedzą. Ponadto wykonują usługi rzetelnie i sprawnie. Zleceniodawcy cenią nasz serwis również za atrakcyjne ceny na każdą kieszeń. Cieszymy się, że spełniamy wymagania naszych klientów i jesteśmy szczęśliwi, że zaufało nam tyle osób z całej Polski.

Vaillant Group Serwis
Sp. z o.o.
Region – Łódzkie

ul. Zyndrama 57
(wejście od ul. Michałowicza)
94-301 Łódź

tel. 42 689 90 80