Vaillant Group Serwis
Sp. z o.o.
Region – Łódzkie

ul. Zyndrama 57
(wejście od ul. Michałowicza)
94-301 Łódź

tel. 42 689 90 80

Serwis Vaillant Szadek

Twoje sprzęty marki Vaillant uległy awarii? Szukasz profesjonalnego serwisu Vaillant w Szadku? Doskonale trafiłeś! Nasz zespół chętnie zajmie się posiadanym przez Ciebie urządzeniem i przywróci im pełną sprawność.

Serwis Vaillant w Szadku – dlaczego warto nas wybrać?

Jesteśmy Regionalnym Koordynatorem Serwisu Vaillant. Od 30 lat zajmujemy się obsługą kotłów grzewczych, natomiast od 20 lat współpracujemy z tą solidną marką. W naszym zespole znajdują się wyłącznie doświadczeni i wykwalifikowani fachowcy, posiadający bardzo szeroką wiedzę branżową. Regularnie uczestniczą w szkoleniach oraz licznych kursach w celu pogłębienia posiadanych umiejętności.

Nasz zespół do każdego zlecenia podchodzi indywidualnie i z ogromnym zaangażowaniem. Prace wykonujemy przy użyciu zaawansowanych narzędzi, pochodzących od renomowanych producentów. Zawsze chętnie doradzamy naszym klientom oraz odpowiadamy na wszelkie pytania. Podpowiadamy również, jak użytkować dane urządzenie, aby służyło jak najdłużej i odpowiednio spełniało swoje funkcje.

Co jeszcze wyróżnia nasz serwis Vaillant w Szadku? Z pewnością fakt, iż w pracy używamy wyłącznie preparaty w pełni bezpieczne dla środowiska. Dlatego wybierając nasz zespół, masz pewność, że nie szkodzisz naturze.

Wyślij zapytanie!

 

Vaillant, serwis w Szadku – nasza oferta

Oferta naszego serwisu Vaillant w Szadku jest bardzo szeroka. Zajmujemy się pierwszym uruchomieniem sprzętów tej marki wraz z ich konserwacją. Wykonujemy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne podgrzewaczy wody, klimatyzatorów oraz wielu innych urządzeń. Pomagamy w doborze i montażu sprzętów Vaillant, a także utrzymaniu ich w pełnej sprawności. Oferujemy również kompleksowe wykonanie instalacji grzewczych, czyszczenie chemiczne instalacji CO oraz uzdatnienie wody w C.O.

Naszemu zespołowi możesz zlecić także zdalny nadzór kotłów, do którego wykorzystujemy system VrnetDialog. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty naszego serwisu Vaillant w Szadku, zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością przedstawimy szczegóły i odpowiemy na Twoje pytania.

Szadek – serwis Vaillant cieszący się świetnymi opiniami klientów

Nasz serwis Vaillant cieszy się świetnymi opiniami oraz bardzo dużą popularnością. Na nasze usługi decydują się zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorcy. Zlecenia wykonujemy w wielu zakątkach Polski, także w Szadku. Klienci cenią nas przede wszystkim za profesjonalizm, terminowość czy zaangażowanie. Dostajemy również wiele pozytywnych opinii za ceny usług. Zleceniodawcy zaznaczają, iż nasza oferta jest bardzo atrakcyjna i konkurencyjna.

Zatem, jeśli szukasz zaufanego, polecanego serwisu specjalizującego się w naprawie i obsłudze urządzeń Vaillant, zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Jesteśmy przekonani, że spełnimy Twoje oczekiwania. Mamy nadzieję, że dołączysz do grona naszych zadowolonych klientów. Jeśli jesteś zainteresowany prezentowaną ofertą, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego pojawienia się w naszej siedzibie. Z przyjemnością pomożemy w doborze sprzętu, naprawimy usterki w urządzeniach i zajmiemy się ich konserwacją. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Vaillant Group Serwis
Sp. z o.o.
Region – Łódzkie

ul. Zyndrama 57
(wejście od ul. Michałowicza)
94-301 Łódź

tel. 42 689 90 80