Vaillant Group Serwis
Sp. z o.o.
Region – Łódzkie

ul. Zyndrama 57
(wejście od ul. Michałowicza)
94-301 Łódź

tel. 42 689 90 80

Serwis Vaillant Tomaszów Mazowiecki

Sprawnie działająca pompa ciepła czy kocioł ma ogromne znaczenie, szczególnie w chłodniejszych miesiącach. Aby uniknąć usterek czy poważniejszych awarii należy nie tylko wybrać dobrej jakości sprzęt, ale także zadbać o odpowiednią konserwację i serwis, a właśnie takie usługi zapewnia nasza firma. Naprawiamy kotły, urządzenia grzewcze i pompy ciepła w Tomaszowie Mazowieckim i nie tylko. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Serwis Vaillant – Tomaszów Mazowiecki

Jesteśmy profesjonalnym zespołem, który funkcjonuje na polskim rynku już od wielu lat. Mamy ogromną wiedzę i umiejętności, dzięki którym możemy zagwarantować naszym klientom wysoką jakość realizowanych przez nas usług. Dziesięć lat po założeniu działalności rozpoczęliśmy owocną współpracę z rozpoznawalnym na całym świecie producentem i dystrybutorem rozwiązań grzewczych i klimatyzacji – firmą Vaillant. Od tego czasu specjalizujemy się w naprawie i konserwacji sprzętów tej marki.

Nasz serwis Vaillant w Tomaszowie Maz. realizuje wiele rodzajów usług. Wśród nich znajdują się m.in. wymiana kotłów, pomp ciepła czy innych urządzeń, montaż instalacji, naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, przeglądy techniczne, konserwacja, a także pomoc w doborze odpowiedniego urządzenia i wiele więcej.

Nasza kadra składa się ze specjalistów, którzy posiadają odpowiednie kwalifikacje i wiedzę, pozwalające na realizowanie wysokiej jakości usług u naszych klientów. Ich doświadczenie stanowi natomiast gwarancję pełnego profesjonalizmu.

Wyślij zapytanie!

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Jeśli poszukujesz firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, która nie tylko pomoże Ci wybrać odpowiednie dla Ciebie rozwiązanie wśród różnych urządzeń grzewczych, ale także zadba o jego sprawne działanie, to znajdujesz się właśnie w odpowiednim miejscu. Ponad 30 lat działania w branży i zebrane doświadczenie sprawiają, że wszystkie wykonywane przez nas usługi są w pełni profesjonalne.

Do każdego z naszych klientów podchodzimy całkowicie indywidualnie. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy ma różne potrzeby i wymagania, dlatego staramy się maksymalnie do nich dostosować, aby wszystko było tak, jak klient sobie tego życzy. Dokładamy także wszelkich starań, aby nasze ceny były maksymalnie przystępne, dzięki czemu więcej zainteresowanych będzie mogło sobie pozwolić na profesjonalne rozwiązania.

Potrzebujesz naprawy pieca, kotła lub urządzenia grzewczego? Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści zbiorą wszystkie niezbędne informacje i jak najszybciej zajmą się Twoim zgłoszeniem. Jeśli natomiast jesteś zainteresowany zakupem rozwiązania firmy Vaillant, to serdecznie zapraszamy do naszego punktu stacjonarnego, gdzie uzyskasz pomoc w wyborze.

Serwis Vaillant w Tomaszowie Mazowieckim – FAQ

Dlaczego warto skorzystać z serwisu Vaillant w Tomaszowie Mazowieckim?

Ponieważ tak jak już wspomnieliśmy – działamy na rynku od ponad trzydziestu lat, a od ponad dwudziestu jesteśmy partnerem firmy Vaillant. Nasi pracownicy mają wiedzę oraz umiejętności, dzięki którym są w stanie błyskawicznie naprawiać różnego rodzaju usterki urządzeń tej marki.

Ile kosztuje naprawa w serwisie Vaillant w Tomaszowie Mazowieckim?

Koszty napraw wykonywanych przez nasz serwis są różne, a ich wysokość zależy od wielu czynników m.in. modelu urządzenia, rodzaju i rozmiaru awarii, czy da się wykonać naprawę na miejscu, czy jednak potrzebny będzie transport do naszej siedziby i wiele więcej.

Jak długo trwa naprawa?

Czas naprawy urządzenia może zamknąć się w kilku minutach, a może potrwać kilka tygodni. Wszystko zależy bowiem od tego, jakiego typu jest to usterka, jak bardzo jest ona skomplikowana, jakie części zamienne są wymagane do naprawy oraz ich dostępność w danym momencie.

Vaillant Group Serwis
Sp. z o.o.
Region – Łódzkie

ul. Zyndrama 57
(wejście od ul. Michałowicza)
94-301 Łódź

tel. 42 689 90 80