Vaillant Group Serwis
Sp. z o.o.
Region – Łódzkie

ul. Zyndrama 57
(wejście od ul. Michałowicza)
94-301 Łódź

tel. 42 689 90 80

Serwis Vaillant Zduńska Wola

Od wielu lat zajmujemy się naprawą i konserwacją urządzeń marki Vaillant. Nasz serwis w Zduńskiej Woli jest też Regionalnym Koordynatorem Serwisu właśnie tego producenta, co oznacza, że nasi specjaliści mają odpowiednią wiedzę, umiejętności i możliwości, dzięki którym mogą poradzić sobie w zasadzie z każdą usterką. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą ofertą.

Vaillant serwis – Zduńska Wola

Odpowiednia temperatura pomieszczeń, jak i wody ma bardzo duże znaczenie dla komfortu naszego życia, szczególnie podczas miesięcy jesiennych i zimowych, kiedy na zewnątrz jest chłodno. Jednym z popularniejszych i bardzo skutecznych sposobów na ogrzewanie wnętrz i wody w domu oraz poza nim, są różnego rodzaju urządzenia gazowe, olejowe, a także pompy ciepła i systemy solarne. Produkcją właśnie takich urządzeń wysokiej klasy od ponad 100 lat zajmuje się niemieckie przedsiębiorstwo, które zasłynęło na całym świecie dzięki jakości i trwałości swoich wyrobów.

Mimo wszystkich zalet oraz świetnej trwałości piece i inne urządzenia Vaillant nadal mogą ulegać awariom i usterkom, które wynikają po prostu ze zużywania się elementów eksploatacyjnych. Można tego oczywiście uniknąć, zamawiając u nas regularnie usługę konserwacji, jednak czasem po prostu wymagana będzie naprawa. W takiej sytuacji także pomożemy. Posiadamy ponad trzydziestoletnie doświadczenie w pracy z takimi urządzeniami, więc możemy śmiało powiedzieć, że znamy ich budowę i sposób działania w każdym aspekcie. Pozwala nam to na szybkie i skuteczne przeprowadzanie wszelkich napraw, dzięki czemu nasi klienci nie będą długo czekać na przywrócenie urządzenia do pełnej sprawności.

Nasza kadra składa się z doświadczonych serwisantów, którzy swoje umiejętności nabyli w ośrodkach szkoleniowych grupy Vaillant. Mają oni obszerną wiedzę, która pozwala im na uporanie się nawet z najbardziej skomplikowanymi usterkami, a także na obsługiwanie wszelkich narzędzi, które potrzebne są do realizacji prac.

Wyślij zapytanie!

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Ponieważ posiadamy certyfikaty i jesteśmy Regionalnym Koordynatorem Serwisu Vaillant na terenie województwa łódzkiego. Korzystając z naszej oferty, masz więc pewność, że zarówno naprawy, jak i konserwacje przeprowadzą dla Ciebie fachowcy, którzy znają się na rzeczy.

Wśród proponowanych przez nas usług znajdują się m.in. pierwsze uruchomienia kotłów i urządzeń marki Vaillant, pierwsze uruchomienia pomp ciepła tego samego producenta, naprawy – zarówno gwarancyjne, jak i pogwarancyjne kotłów, podgrzewaczy wody i pomp ciepła.

Przeprowadzamy też przeglądy techniczne i wykonujemy prace konserwacyjne, dzięki którym Twoje urządzenia będą działały lepiej i nie ulegną awarii z powodu zaniedbania.

Pomagamy także klientom, którzy dopiero mają w planach zakup urządzeń marki Vaillant – służymy radą i pomagamy przy zakupie.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych naszymi usługami do kontaktu. Gwarantujemy szybką realizację i indywidualne podejście do klienta.

Vaillant Group Serwis
Sp. z o.o.
Region – Łódzkie

ul. Zyndrama 57
(wejście od ul. Michałowicza)
94-301 Łódź

tel. 42 689 90 80