Vaillant Group Serwis
Sp. z o.o.
Region – Łódzkie

ul. Zyndrama 57
(wejście od ul. Michałowicza)
94-301 Łódź

tel. 42 689 90 80

Serwis Vaillant Warta

W zdecydowanej większości domów i miejsc pracy w naszym kraju funkcjonują nowoczesne rozwiązania, których zadaniem jest zapewnienie ich użytkownikom odpowiedniej temperatury wewnątrz budynków. Do tego typu urządzeń należą różnego rodzaju piece czy kotły grzewcze, które produkują i dostarczają liczni producenci obecni na rynku. Jedną z najchętniej wybieranych przez Polaków marek jest niemiecka firma Vaillant. Funkcjonuje ona od 1874 roku, wciąż dostarczając swoim klientom innowacyjne rozwiązania z zakresu ogrzewania domu i wody, a także systemy klimatyzacji oraz wiele więcej. Przez lata działalności przedsiębiorstwo to zyskało uznanie wśród użytkowników na całym świecie. Wpływ na taki stan rzeczy ma oczywiście doskonałe podejście do klienta oraz wysoka jakość urządzeń – w tym ich możliwości, wydajność oraz trwałość i odporność na różne warunki pracy.

Niemniej, tak jak każdy inny sprzęt tego typu – produkty marki Vaillant także składają się z wielu rozmaitych komponentów. Elementy te po latach eksploatacji mogą mocno się zużyć lub w wyniku serii nietypowych zdarzeń ulec awarii. Jeśli posiadasz w swoim domu bądź miejscu pracy urządzenia marki Vaillant, jak m.in. system klimatyzacji czy pompa ciepła, które zaczęły sprawiać problemy lub przestały działać, to doskonale trafiłeś. Jesteśmy profesjonalnym serwisem sprzętu tej marki, który oferuje pomoc klientom na terenie całego województwa łódzkiego. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Vaillant serwis – Warta

Nasze przedsiębiorstwo funkcjonuje na rynku już od ponad trzydziestu lat. Od samego początku działalności dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić wszystkim klientom najwyższą jakość usług. Dbamy przede wszystkim o to, aby realizowane przez nas naprawy trwały jak najkrócej, a zarazem były wykonane w pełni profesjonalnie i skutecznie. Od ponad dwóch dekad ściśle współpracujemy z marką Vaillant, co poskutkowało licznymi szkoleniami dla naszych pracowników oraz uzyskaniem dostępu do rozwiązań serwisowych, dzięki którym mogą oni wykonywać swoją pracę na najwyższym poziomie. Ponadto posiadamy status Regionalnego Koordynatora Serwisu tego producenta w województwie łódzkim, co stanowi również jeden z najważniejszych efektów naszej wspólnej działalności.

Wyślij zapytanie!

Vaillant serwis Warta – opinie

Opinie klientów, którzy zdecydowali się na skorzystanie z naszej pomocy, prezentują się bardzo pozytywnie. Najczęściej możemy w nich przeczytać liczne pochwały dotyczące profesjonalnie wykonanych napraw, krótkiego czasu potrzebnego na wykonanie usługi, doskonałego podejścia personelu do klienta, a także atrakcyjnych cen.

Vaillant serwis Warta – cena

Zostając w temacie finansów – każda zgłoszona do nas usterka czy konserwacja podlega indywidualnej wycenie. Działamy w ten sposób, ponieważ dopiero po rozpoznaniu typu awarii, określeniu jej rozmiarów, sprawdzeniu dostępności części, a także obliczeniu czasu potrzebnego na usunięcie usterki, będziemy w stanie podać konkretną kwotę za wszystkie wykonane przez nas prace konserwatorskie.

Vaillant Group Serwis
Sp. z o.o.
Region – Łódzkie

ul. Zyndrama 57
(wejście od ul. Michałowicza)
94-301 Łódź

tel. 42 689 90 80