Serwis System
Eugeniusz Słowik Sp.K.

ul. Zyndrama 57
(wejście od ul. Michałowicza)
94-301 Łódź

tel. 42 689 90 80

Serwis Vaillant Aleksandrów Łódzki

Skoro odwiedziłeś naszą stronę internetową, zapewne szukasz serwisu, który pomoże Ci naprawić awarię, jakiej uległ sprzęt marki Vaillant, lub zajmie się konserwacją urządzenia. Mamy dobrą wiadomość! Nasz zespół specjalistów chętnie usunie usterkę z Twojego sprzętu, a dodatkowo zagwarantuje Ci kompleksową opiekę serwisową.

Serwis Vaillant – Aleksandrów Łódzki. Gwarancja najwyższej jakości usług

Jesteśmy grupą fachowców, którzy od 30 lat zajmują się naprawą kotłów grzewczych, a od 20 lat współpracują z marką Vaillant i zapewniają kompleksową obsługę urządzeń tej firmy. W swoją pracę wkładamy całe serce, dzięki czemu wykonywane przez nas usługi cechują się wysokim standardem. Dokładamy wszelkich starań, aby klienci byli w pełni usatysfakcjonowani. Urządzeniami zajmujemy się profesjonalnie i robimy wszystko, aby wydłużyć ich żywotność i przywrócić im pełną sprawność. Ponadto stawiamy na jakość, a nie ilość. Oznacza to, że poświęcimy Tobie i Twoim sprzętom tyle czasu, ile będzie potrzeba, a kolejnego zlecenia podejmiemy się, dopiero gdy Ty będziesz w pełni zadowolony z naszych usług. Zaletą naszego serwisu jest chęć dzielenia się wiedzą. Zawsze przekazujemy klientom najważniejsze informacje o sprzęcie i udzielamy rad, jak korzystać z urządzenia, aby wydłużyć jego działanie. Serwis Vaillant w Aleksandrowie Łódzkim to najlepszy wybór, jeśli szukasz doświadczonych, wykwalifikowanych specjalistów, którzy zyskali zaufanie setek klientów.

Serwis Vaillant – Aleksandrów Łódzki. Opinie klientów

Zastanawiasz się, dlaczego warto nas wybrać? Przede wszystkim dlatego, że zdobyliśmy uznanie wielu klientów i cieszymy się bardzo dobrymi opiniami. Zleceniodawcy zawsze są zadowoleni z naszych usług i nie składają reklamacji. Według klientów jesteśmy jednym z najlepszych serwisów Vaillant w Polsce. To dla nas zaszczyt, ale również wyzwanie, aby cały czas trzymać tak wysoki poziom. Pozytywne opinie, które dostajemy, są dla nas ogromną motywacją, dzięki której mamy zapał do poszerzania wiedzy i doskonalenia umiejętności. Serdecznie dziękujemy za miłe słowa i bardzo cieszymy się, że nasza praca jest tak doceniana.

Wyślij zapytanie!

Co oferuje serwis Vaillant?

Serwis Vaillant zajmuje się kompleksową obsługą kotłów, klimatyzacji, podgrzewaczy wody i pomp ciepła. Aleksandrów Łódzki to obszar, na którym działamy, dlatego zapraszamy wszystkich mieszkańców tej miejscowości do skorzystania z naszych usług. Oferujemy wykonanie instalacji grzewczych, a także doradztwo, montaż i uruchomienie wszelkich urządzeń marki Vaillant. Zajmujemy się także naprawą sprzętów i ich konserwacją. Jeśli jesteś ciekaw pełnej oferty, skontaktuj się z nami lub przyjdź do salonu. Odwiedzając naszą siedzibę, możesz skorzystać w pomocy fachowców. Serdecznie zapraszamy!

Serwis System
Eugeniusz Słowik Sp.K.

ul. Zyndrama 57
(wejście od ul. Michałowicza)
94-301 Łódź

tel. 42 689 90 80