Vaillant Group Serwis
Sp. z o.o.
Region – Łódzkie

ul. Zyndrama 57
(wejście od ul. Michałowicza)
94-301 Łódź

tel. 42 689 90 80

Akcesoria Fernox

Akcesoria Fernox

Akcesoria Fernox

Fernox opracował i rozwinął wysokiej jakości gamę produktów i akcesoriów, które są wszechstronnie dopasowane do wymagań branży uzdatniania wody. Firma jest pionierem na rynku i jej przełomowe rozwiązania wspomagają pracę instalatorów i ułatwiają życie klientom.

W gamie produktów Fernox znajduje się niemal wszystko: pompy, filtry, zestawy testowe, osprzęt i części zamienne. Każdy produkt jest sprawdzony i spełnia najwyższe standardy, dzięki czemu klient może być pewny, że otrzyma najwyższą jakość usług i nie tylko.

Przegląd akcesoriów Fernox

W gamie akcesoriów oferowanych przez firmę Fernox znaleźć mogą Państwo m.in.:

 • Filtry
  Działając na podstawie sprawdzonych produktów chemicznych marki Fernox, dział badań i rozwoju firmy Fernox opracował przełomowe zestawy filtrujące o dużej efektywności takie jak Total Filter TF1 oraz Boiler Buddy, które zapewniają dodatkową ochronę instalacjom centralnego ogrzewania.
 • Urządzenia Powerflushing
  Fernox Powerflow MKIII to mocna kwasoodporna pompa do płukania instalacji, stanowiąca idealny zestaw do szybkiego czyszczenia kotła i grzejników bez konieczności ich demontażu. Urządzenie może również pracować w charakterze pompy do usuwania kamienia z wymienników ciepła.
 • Pompy
  Jako element swojej szerokiej oferty, Fernox posiada wyjątkową gamę produktów zapewniających ochronę przed negatywnymi efektami zanieczyszczeń w instalacjach centralnego ogrzewania.
 • Zestawy testowe, mierniki
  Analiza wody w instalacji jest ważna dla dokładnego i poprawnego procesu uzdatniania wody podczas oddawania do użytku czy też serwisowania, a także by zapewnić długoterminową ochronę instalacji centralnego ogrzewania. Fernox posiada w swojej ofercie niezrównaną gamę zestawów testowych, do testów na miejscu oraz laboratoryjnych, które spełniają wymagania instalatorów, właścicieli mieszkań, zleceniodawców oraz producentów urządzeń grzewczych.

Vaillant Group Serwis
Sp. z o.o.
Region – Łódzkie

ul. Zyndrama 57
(wejście od ul. Michałowicza)
94-301 Łódź

tel. 42 689 90 80