Vaillant Group Serwis
Sp. z o.o.
Region – Łódzkie

ul. Zyndrama 57
(wejście od ul. Michałowicza)
94-301 Łódź

tel. 42 689 90 80

Serwis Vaillant Działoszyn

Zamierzasz uruchomić sprzęt marki Vaillant, jednak nie chcesz podejmować się tego samodzielnie? Szukasz profesjonalnego serwisu w Działoszynie? Doskonale trafiłeś! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Gwarantujemy wysokiej jakości usługi, fachowe doradztwo i kompleksową obsługę.

Vaillant serwis Działoszyn – dlaczego my?

Jeśli użytkujesz urządzenia marki Vaillant, posiadasz pompę ciepła lub kocioł tej marki bądź zamierzasz założyć instalację gazową, z pewnością na którymś z etapów potrzebujesz pomocy specjalistów. Jesteśmy zespołem doświadczonych oraz wykwalifikowanych fachowców, którzy od 30 lat zajmują się obsługą kotłów grzewczych. Natomiast od 20 lat nasi specjaliści współpracują z firmą Vaillant, zapewniając kompleksową obsługę urządzeń tej marki. Nasze przedsiębiorstwo składa się wyłącznie z odpowiednio przeszkolonych serwisantów. Posiadamy tytuł Regionalnego Koordynatora Serwisu Vaillant na teren całego województwa łódzkiego. Z tego względu gwarantujemy naszym klientom fachowe doradztwo, indywidualne podejście do zlecenia i profesjonalną obsługę. Z chęcią odpowiadamy na pytania czy dzielimy się cennymi wskazówkami dotyczącymi obsługi urządzeń marki Vaillant.

Wyślij zapytanie!

 

Serwis Vaillant Działoszyn – nasza oferta

Nasz serwis Vaillant działający na terenie Działoszyna oferuje doradztwo w wyborze, sprzedaż i pomoc w przypadku pierwszego uruchomienia kotłów, pomp ciepła bądź innych urządzeń marki Vaillant. Zajmujemy się przeglądami technicznymi, konserwacją oraz naprawą gwarancyjną lub pogwarancyjną. Świadczymy także usługi z zakresu zdalnego nadzoru kotłów przy użyciu systemu VrnetDialog oraz stałej opieki serwisowej. Specjalizujemy się również w kompleksowym wykonywaniu instalacji grzewczych oraz czyszczeniu chemicznym instalacji CO oryginalnymi preparatami FERNOX. Wszelkie stosowane przez nas środki są w pełni bezpieczne dla środowiska naturalnego i polecane przez producenta kotłów Vaillant Group. Jeśli chcesz poznać pełną ofertę usług naszego serwisu Vaillant w Działoszynie, skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo, osobiście bądź przejdź do zakładki: https://vaillant-lodz.pl/nasze-uslugi/.

Vaillant serwis Działoszyn – cena usług

Koszty świadczonych przez nas usług są ustalane indywidualnie. Cena jest zależna m.in. od typu i złożoności zlecenia oraz wykorzystanych komponentów. Jeśli chcesz uzyskać przybliżone informacje o kosztach usług, skontaktuj się z nami lub odwiedź naszą siedzibę zlokalizowaną w Łodzi na ul. Zyndrama 57. Po przeprowadzeniu rozmowy będziemy w stanie oszacować koszt prac.

Vaillant serwis Działoszyn – opinie

Szukasz zaufanego serwisu Vaillant w Działoszynie? Wysoką jakość świadczonych przez nas usług potwierdzają opinie klientów. Jesteśmy pewni, że przekonają Cię one do skorzystania z naszych usług. Zleceniodawcy cenią nas za terminowość, fachowość i skuteczność. Otrzymujemy sporo pozytywnych opinii również za naszą otwartość i chęć niesienia pomocy. Klienci podkreślają, iż współpracując z nami, można liczyć nie tylko na profesjonalne wykonanie usługi, ale również na fachowe doradztwo.

 

Vaillant Group Serwis
Sp. z o.o.
Region – Łódzkie

ul. Zyndrama 57
(wejście od ul. Michałowicza)
94-301 Łódź

tel. 42 689 90 80