Vaillant Group Serwis
Sp. z o.o.
Region – Łódzkie

ul. Zyndrama 57
(wejście od ul. Michałowicza)
94-301 Łódź

tel. 42 689 90 80

Serwis Vaillant Rzgów

Serwis Vaillant Rzgów

Marka Vaillant to znany producent różnego rodzaju urządzeń dotyczących mnogich źródeł energii. Są to przede wszystkim urządzenia gazowe, olejowe, pompy ciepła, systemy solarne, fotowoltaika także klimatyzacja. Pod logo Vaillant funkcjonują również regulatory, rekuperatory i podgrzewacze zasobnikowe wody.

Serwis Vaillant Rzgów

Jesteśmy Regionalnym Koordynatorem Serwisu Vaillant, sprawia to, że urządzenia tego producenta nie mają przed nami tajemnic. Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu urządzeń całej Grupy Vaillant. Zajmujemy się serwisem tych sprzętów, zarówno w okresie trwania gwarancji jak i w okresie gdy on przeminął. W zakres naszych działań wchodzą pierwsze uruchomienia pomp ciepła i kotłów oraz różnego rodzaju urządzeń jak i również specjalizujemy się w usuwaniu różnego rodzaju usterek czy awarii. Często dokonujemy również przeglądów technicznych, a także konserwacji urządzeń.

W skład oferowanych przez nas usług wchodzą różnorodne działania. Działamy z zakresu zarówno gwarancyjnego, jak i pogwarancyjnego napraw podgrzewaczy wody, klimatyzacji, pomp ciepła i również kotłów. Zajmujemy się także ich utrzymaniem w pełnej sprawności. Gwarancją serwisową producenta objęte są urządzenia aż do 5 lat. Nasz doświadczony zespół z chęcią pomoże także przy doborze i późniejszym montażu urządzeń marki Vaillant. Stała opieka serwisowa uwzględnia również gwarancję znalezienia odpowiednich, a przede wszystkim oryginalnych części zamiennych, jeśli zajdzie taka potrzeba. Za sprawą czyszczenia instalacji możliwa jest oszczędność energii, a także poprawa jej wydajności, co będzie skutkowało dłuższym i bardziej treściwym działaniem. Stosowane przez nas preparaty są w pełni bezpieczne dla środowiska, potwierdza to aprobata producenta kotłów Vaillant.

EcoCOMFORT

Dzięki programowi firmy Vaillant możliwe jest przedłużenie gwarancji kotła o dodatkowe 3 lata. Oferta ta zakłada także wszelkiego rodzaju przypomnienia o zbliżającym się terminie przeglądu. Można również liczyć na kompleksowe przeglądy z naszej strony.

Oferta EcoCOMFORT SYSTEM obejmuje zarówno urządzenie (tak jak w podstawowej wersji), a także całe osprzętowanie z nim związane. Należą do niego zarówno kocioł, zasobnik, grupa pompowa, jak i regulator. Dwa warianty obejmują gwarancję: roczną (z możliwości potrójnego skorzystania), jak i ofertę 3 lat gwarancji (można skorzystać jeden raz). Aby móc czerpać z mnogich korzyści wiążących się z tą ofertą, trzeba posiadać tego rodzaju piec kondensacyjny i wypełnić formularz, który można otrzymać za pośrednictwem autoryzowanego partnera.

Profesjonalizm wsparty bogatym doświadczeniem

Posiadamy także salon ekspozycyjny, w którym można zaczerpnąć fachowej porady i na żywo zapoznać się z produktem przed ewentualnym zakupem. Fachowe doradztwo z zakresu wszelkiego rodzaju napraw i wprowadzania usprawnień oferujemy bezpośrednio w miejscu ulokowania danego rozwiązania. Za sprawą ponad 30-letniego doświadczenia w branży i ponad 20-letniej współpracy w firmą Vaillant świadczymy profesjonalne usługi, które pozwalają na dłuższą i wydajniejszą eksploatację tych sprzętów.

 

Wyślij zapytanie!

Vaillant Group Serwis
Sp. z o.o.
Region – Łódzkie

ul. Zyndrama 57
(wejście od ul. Michałowicza)
94-301 Łódź

tel. 42 689 90 80