Vaillant Group Serwis
Sp. z o.o.
Region – Łódzkie

ul. Zyndrama 57
(wejście od ul. Michałowicza)
94-301 Łódź

tel. 42 689 90 80

Serwis Vaillant Stryków

Dobrze działający i zamontowany system ogrzewania w domu jest jednym z jego najważniejszych elementów. To właśnie, dzięki niemu Twój dom ma zapewnione odpowiednie ogrzewanie, a Ty i pozostali domownicy nie musicie się nim przejmować. Jedną z popularniejszych firm zapewniających skuteczne systemy ogrzewania, jest firma Vaillant. Jeżeli planujesz lub już korzystasz z produktów produkowanych przez Vaillant, ale pojawiły się jakieś związane z ich urządzeniami problemy, to koniecznie skorzystaj z usług profesjonalnego serwisanta tej firmy. Dlatego, jeżeli mieszkasz w Strykowie i potrzebujesz pomocy profesjonalistów przy produktach Vaillant, to jesteś w idealnym miejscu.

 

Wyślij zapytanie!

 

Serwis Vaillant Stryków – Zakres usług

Świadczymy wiele rodzajów usług związanych z serwisowaniem produktów Vaillant. Wśród naszych nich możesz skorzystać z pomocy podczas doboru, montażu, a także pierwszego uruchomienia kotłów, pomp ciepła i urządzeń marki Vaillant. Ponadto zapewniamy naprawy gwarancyjne oraz pogwarancyjne powyższych sprzętów tego producenta. Przeprowadzamy regularne przeglądy techniczne, konserwację, czyszczenie chemiczne instalacji C.O. oraz uzdatnienie wody w C.O. oryginalnymi preparatami FERNOX rekomendowanymi przez markę Vaillant. Aby Twoje urządzenie było przez cały czas sprawne i działało bez zarzutów, prowadzimy zdalny nadzór kotłów przy wykorzystaniu systemu VrnetDialog, a także wykonujemy zdalną diagnostykę kotłów czy systemów grzewczych w celu szybkiego znalezienia przyczyny problemu. Ciągła opieka serwisowa, korzystanie z oryginalnych części zamiennych, a także dbałość o sprawność kotłów i instalacji sprawiają, że urządzenia Vaillant będą Ci służyć przez wiele lat.

Serwis Vaillant Stryków – najlepsza obsługa i gwarancja skuteczności!

Nasza firma zajmuje się świadczeniem wysokiej jakości usług z zakresu serwisowania produktów marki Vaillant. Mimo że biuro naszej firmy znajduje się w Łodzi, to usługi serwisowe świadczymy również na terenie Strykowa. Nasza firma jest Regionalnym Koordynatorem Serwisu marki Vaillant. Już od ponad 20 lat współpracujemy z tą firmą, co również może świadczyć o skuteczności świadczonych przez nas usług.

Zatrudniamy profesjonalistów, którzy dysponują ogromną wiedzą i doświadczeniem związanymi z produktami marki Vaillant. Dzięki temu wszelkie prace serwisowe jesteśmy w stanie wykonać nie tylko z pełną skutecznością, ale również sprawnie. Dodatkowo zatrudniani przez nas pracownicy zostali wyszkoleni w placówkach szkoleniowych grupy serwisantów Vaillant. Oprócz zapewniania najwyższej jakości usług zawsze staramy się podchodzić do każdego klienta indywidualnie. W razie pytań zachęcamy do skontaktowania się z naszą obsługą, gdzie uzyskasz wszystkie potrzebne odpowiedzi.

Serwis Vaillant Stryków – Cena i opinie

Zapewniamy przystępne ceny naszych usług serwisowych, które zależą od rodzaju wykonywanej usługi. Nasz serwis cieszy się bardzo dobrymi opiniami wśród klientów, którzy doceniają przede wszystkim dokładność i profesjonalizm fachowców.

 

Wyślij zapytanie!

Vaillant Group Serwis
Sp. z o.o.
Region – Łódzkie

ul. Zyndrama 57
(wejście od ul. Michałowicza)
94-301 Łódź

tel. 42 689 90 80