Vaillant Group Serwis
Sp. z o.o.
Region – Łódzkie

ul. Zyndrama 57
(wejście od ul. Michałowicza)
94-301 Łódź

tel. 42 689 90 80

Serwis Vaillant Drzewica

Jesteś użytkownikiem sprzętu Vaillant? Posiadasz uszkodzony kocioł lub pompę ciepła tej marki, a chciałbyś móc znów korzystać z urządzenia? Zapraszamy do skorzystania z usług naszego serwisu Vaillant w Drzewicy!

Serwis Vaillant Drzewica – dlaczego warto nas wybrać?

Szukasz dobrego serwisu Vaillant w Drzewicy lub okolicach? Doskonale trafiłeś! Jesteśmy zespołem wykwalifikowanych fachowców, którzy zdobyli zaufanie wielu klientów. Wybierając nasz serwis, możesz liczyć na wysoką jakość usług w atrakcyjnych cenach. Do wszystkich zleceń podchodzimy indywidualnie i przeznaczamy na nie odpowiednią ilość czasu. Przykładamy wagę nawet do najdrobniejszych szczegółów. Zanim rozpoczniemy naprawę urządzenia, starannie przeprowadzamy czynności diagnostyczne. Dopiero po znalezieniu przyczyny usterki podejmujemy się jej usunięcia. Jesteśmy przekonani, że tylko dzięki prawidłowej diagnozie można całkowicie zniwelować problem.

 

Wyślij zapytanie!

 

Co jeszcze wyróżnia nasz serwis Vaillant w Drzewicy? Podejście do klientów! Każdy zleceniodawca może liczyć na naszą pomoc i doradztwo. Z przyjemnością odpowiadamy na wszelkie pytania oraz tłumaczymy, co robić, aby cieszyć się sprawnym sprzętem jak najdłużej. Dużą zaletą naszego serwisu jest również dużo doświadczenie. Od 30 lat zajmujemy się obsługą kotłów, a od 20 lat współpracujemy z firmą Vaillant. Dzięki temu posiadamy sporą wiedzę i możemy zapewnić klientom usługi na najwyższym poziomie. Chcielibyśmy również zaznaczyć, że wykorzystywane przez nas środki do napraw oraz konserwacji są bezpieczne dla środowiska naturalnego i polecane przez producenta kotłów Vaillant Group.

Serwis Vaillant Drzewica – oferta

Oferta naszego serwisu jest niezwykle szeroka. Zajmujemy się m.in. pierwszym uruchomieniem kotłów, pomp ciepła bądź innych sprzętów Vaillant. Specjalizujemy się również w naprawie gwarancyjnej i pogwarancyjnej kotłów, klimatyzacji, pomp ciepła czy podgrzewaczy wody. Wykonujemy także przeglądy techniczne oraz konserwacje urządzeń Vaillant. Jesteśmy w stanie pomóc klientom w doborze i montażu sprzętów wspomnianego producenta. Nasza oferta obejmuje także zdalny nadzór kotłów przy pomocy systemu VrnetDialog, opieką serwisową, czyszczenie chemiczne instalacji CO i uzdatnianie w C.O. Jeśli chcesz poznać naszą pełną ofertę, zapraszamy Cię serdecznie do zakładki: https://vaillant-lodz.pl/nasze-uslugi/.

Serwis Vaillant Drzewica – opinie klientów

Nasz serwis Vaillant zdobył zaufanie klientów z wielu stron Polski. Cieszy się on ogromną popularnością oraz świetnymi opiniami. Wybierany jest zarówno przez klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Z naszych usług chętnie korzystają wszyscy użytkownicy sprzętów Vaillant oraz osoby, które pragną zainstalować urządzenia tej marki w swoim domu lub firmie. Wykonujemy naprawy, konserwacje, a także przeglądy. Klienci cenią nas za fachowość i profesjonalne podejście do zleceń. Ponadto podkreślają, że nasze ceny naszych usług są w pełni adekwatne do jakości.

 

Wyślij zapytanie!

Vaillant Group Serwis
Sp. z o.o.
Region – Łódzkie

ul. Zyndrama 57
(wejście od ul. Michałowicza)
94-301 Łódź

tel. 42 689 90 80