Vaillant Group Serwis
Sp. z o.o.
Region – Łódzkie

ul. Zyndrama 57
(wejście od ul. Michałowicza)
94-301 Łódź

tel. 42 689 90 80

Serwis Vaillant Radomsko

Marka Vaillant jest powszechnie znana zarówno w Europie, jak i na świecie. Istniejąca od ponad 100 lat firma cały czas rozwija się i wdraża w swoich produktach nowoczesne rozwiązania i technologie. Jednymi z największych sukcesów firmy były z całą pewnością: skonstruowanie pierwszego na świecie piecyka kąpielowego oraz pierwszego w historii wiszącego gazowego podgrzewacza wody o nazwie Geyser.

Przez wiele lat istnienia marka Vaillant wyrobiła sobie renomę. Niezawodność produktów, a także ich funkcjonalność i możliwości są doceniane przez wielu użytkowników na całym świecie, także w Polsce. Mimo ogromnej precyzji i dokładności w projektowaniu, a następnie składaniu urządzenia tego producenta, dokładnie tak samo jak wiele innych sprzętów – wciąż pozostają podatne na uszkodzenia i awarie. Mimo że nie mają one miejsca często, to jednak mogą się przydarzyć. W takiej sytuacji wyjście może być tylko jedno – wezwanie na pomoc specjalistów takich jak my.

Serwis Vaillant – Radomsko

Jesteśmy koordynatorem regionalnym serwisu marki Vaillant. Działamy na terenie Radomska, ale nie tylko. Od wielu lat zajmujemy się konserwacją i naprawą urządzeń grzewczych tego producenta. Posiadamy ponad trzydziestoletnie doświadczenie w obsłudze kotłów, a od ponad 30 lat współpracujemy z Vaillant.

Wśród usług, które możemy zrealizować na zlecenie naszych klientów, znajdują się m.in. pierwsze uruchomienie kotłów, pierwszy rozruch pomp ciepła, naprawy (zarówno gwarancyjne, jak i pogwarancyjne) kotłów, podgrzewaczy wody, klimatyzacji i pomp ciepła, a także ich konserwacja, przeglądy techniczne urządzeń, pomoc w doborze oraz montaż sprzętu Vaillant, kontrakty serwisowe, utrzymanie sprawności kotłów i instalacji, czyszczenie chemiczne instalacji CO i wiele, wiele więcej.

Zgłoś się do nas, jeśli potrzebujesz fachowców, którzy bez trudu naprawią twój kocioł lub zajmą się instalacją pompy ciepła. Radomsko to jedna z miejscowości, na terenie których działamy. Oprócz tego można liczyć na naszą pomoc m.in. w Łodzi lub jej okolicach.

Wyślij zapytanie!

Postaw na doświadczonych specjalistów

Wybierając nasz serwis, masz pewność, że każda usługa, którą u nas zamówisz, zostanie wykonana na najwyższym poziomie i zgodnie ze sztuką. Podczas realizacji napraw czy konserwacji korzystamy tylko z markowych elementów dostarczanych bezpośrednio od producenta. Stawiamy na najwyższą jakość, mamy wymagane do przeprowadzania prac serwisowych umiejętności, wiedzę i doświadczenie. Z nami Twój piec, kocioł czy pompa zaczną ponownie działać, i to szybciej, niż Ci się wydaje.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, to serdecznie zapraszamy do kontaktu drogą telefoniczną lub mailową. W trakcie rozmowy z chęcią udzielimy wyczerpujących odpowiedzi na Twoje pytania, a także przedstawimy plan działania. Twój piec nie działa tak, jak powinien? Nie zwlekaj dłużej – odezwij się do nas już dziś! Gwarantujemy profesjonalne i indywidualne podejście do klienta, dzięki temu z łatwością znajdziemy idealne rozwiązanie Twojego problemu.

Serwis Vaillant w Radomsku – FAQ

Dlaczego warto skorzystać z serwisu Vaillant w Radomsku?

Ponieważ tak jak już wcześniej zostało wspomniane – działamy na rynku już od wielu lat i jesteśmy przy tym regionalnym koordynatorem serwisu Vaillant w województwie łódzkim. Nasi pracownicy zostali odpowiednio przeszkoleni z zakresu diagnostyki i naprawy urządzeń tego producenta.

Ile kosztuje naprawa w serwisie Vaillant w Radomsku?

Bez wcześniejszych oględzin uszkodzonego urządzenia, oceny jego aktualnego stanu, zakresu i typu usterki, nie jesteśmy w stanie podać nawet orientacyjnej ceny usługi serwisowej. Dopiero po diagnozie możemy ocenić, jaki będzie jej całkowity koszt.

Jak długo trwa naprawa?

Czas potrzebny, aby przywrócić Twojemu urządzeniu pełną sprawność, również jest określany w czasie oględzin. Tylko po ocenie zakresu i rodzaju usterki, sprawdzeniu dostępności potrzebnych części zamiennych oraz ocenie, czy możemy naprawić urządzenie u Ciebie czy też musimy zabrać je do naszej siedziby, możemy podać Ci orientacyjny termin zakończenia prac.

Vaillant Group Serwis
Sp. z o.o.
Region – Łódzkie

ul. Zyndrama 57
(wejście od ul. Michałowicza)
94-301 Łódź

tel. 42 689 90 80