Serwis System
Eugeniusz Słowik Sp.K.

ul. Zyndrama 57
(wejście od ul. Michałowicza)
94-301 Łódź

tel. 42 689 90 80

Serwis Vaillant Radomsko

Marka Vaillant jest powszechnie znana zarówno w Europie, jak i na świecie. Istniejąca od ponad 100 lat firma cały czas rozwija się i wdraża w swoich produktach nowoczesne rozwiązania i technologie. Jednymi z największych sukcesów firmy były z całą pewnością: skonstruowanie pierwszego na świecie piecyka kąpielowego oraz pierwszego w historii wiszącego gazowego podgrzewacza wody o nazwie Geyser.

Przez wiele lat istnienia marka Vaillant wyrobiła sobie renomę. Niezawodność produktów, a także ich funkcjonalność i możliwości są doceniane przez wielu użytkowników na całym świecie, także w Polsce. Mimo ogromnej precyzji i dokładności w projektowaniu, a następnie składaniu urządzenia tego producenta, dokładnie tak samo jak wiele innych sprzętów – wciąż pozostają podatne na uszkodzenia i awarie. Mimo że nie mają one miejsca często, to jednak mogą się przydarzyć. W takiej sytuacji wyjście może być tylko jedno – wezwanie na pomoc specjalistów takich jak my.

Serwis Vaillant – Radomsko

Jesteśmy koordynatorem regionalnym serwisu marki Vaillant. Działamy na terenie Radomska, ale nie tylko. Od wielu lat zajmujemy się konserwacją i naprawą urządzeń grzewczych tego producenta. Posiadamy ponad trzydziestoletnie doświadczenie w obsłudze kotłów, a od ponad 30 lat współpracujemy z Vaillant.

Wśród usług, które możemy zrealizować na zlecenie naszych klientów, znajdują się m.in. pierwsze uruchomienie kotłów, pierwszy rozruch pomp ciepła, naprawy (zarówno gwarancyjne, jak i pogwarancyjne) kotłów, podgrzewaczy wody, klimatyzacji i pomp ciepła, a także ich konserwacja, przeglądy techniczne urządzeń, pomoc w doborze oraz montaż sprzętu Vaillant, kontrakty serwisowe, utrzymanie sprawności kotłów i instalacji, czyszczenie chemiczne instalacji CO i wiele, wiele więcej.

Zgłoś się do nas, jeśli potrzebujesz fachowców, którzy bez trudu naprawią twój kocioł lub zajmą się instalacją pompy ciepła. Radomsko to jedna z miejscowości, na terenie których działamy. Oprócz tego można liczyć na naszą pomoc m.in. w Łodzi lub jej okolicach.

Wyślij zapytanie!

Postaw na doświadczonych specjalistów

Wybierając nasz serwis, masz pewność, że każda usługa, którą u nas zamówisz, zostanie wykonana na najwyższym poziomie i zgodnie ze sztuką. Podczas realizacji napraw czy konserwacji korzystamy tylko z markowych elementów dostarczanych bezpośrednio od producenta. Stawiamy na najwyższą jakość, mamy wymagane do przeprowadzania prac serwisowych umiejętności, wiedzę i doświadczenie. Z nami Twój piec, kocioł czy pompa zaczną ponownie działać, i to szybciej, niż Ci się wydaje.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, to serdecznie zapraszamy do kontaktu drogą telefoniczną lub mailową. W trakcie rozmowy z chęcią udzielimy wyczerpujących odpowiedzi na Twoje pytania, a także przedstawimy plan działania. Twój piec nie działa tak, jak powinien? Nie zwlekaj dłużej – odezwij się do nas już dziś! Gwarantujemy profesjonalne i indywidualne podejście do klienta, dzięki temu z łatwością znajdziemy idealne rozwiązanie Twojego problemu.

Serwis System
Eugeniusz Słowik Sp.K.

ul. Zyndrama 57
(wejście od ul. Michałowicza)
94-301 Łódź

tel. 42 689 90 80