Vaillant Group Serwis
Sp. z o.o.
Region – Łódzkie

ul. Zyndrama 57
(wejście od ul. Michałowicza)
94-301 Łódź

tel. 42 689 90 80

Serwis Vaillant Głowno

Ciężko dziś wyobrazić sobie normalne funkcjonowanie bez ogrzewania i ciepłej wody. Szczególnie w okresach zimowych niedopilnowanie tych dwóch kwestii może powodować powstanie bardzo niekomfortowych sytuacji, a nawet skończyć się problemami ze zdrowiem. Aby zadbać o odpowiednią temperaturę w miejscu, w którym mieszkamy lub pracujemy, potrzebny będzie odpowiedni system grzewczy bądź klimatyzacyjny. Obecnie dostępnych jest bardzo dużo rozmaitych rozwiązań, które produkowane są przez wiele firm. Wśród nich zdecydowanie wyróżnia się marka Vaillant, która funkcjonuje na rynku już od ponad 140 lat, stale dostarczając swoje produkty klientom na całym świecie. Wyroby tego producenta zyskały ogromne uznanie za sprawą swoich możliwości, doskonałej jakości, a także niesamowitej trwałości.

Trzeba pamiętać, że mimo wszystkich zalet, wciąż są to urządzenia elektroniczne zbudowane z rozmaitych komponentów, które mogą ulec różnego rodzaju awariom lub zużyciu. Jeśli tak się jednak stanie, nie trzeba spisywać takiego sprzętu na straty i poszukiwać nowego. Zamiast tego zdecydowanie lepszą opcją będzie zgłoszenie się do profesjonalnego serwisu – takiego jak nasz. Z chęcią zdiagnozujemy usterkę Twojego urządzenia i przywrócimy je do pełnej sprawności

Vaillant – serwis w Głownie

Jeżeli dotychczas przeszukiwałeś internet, próbując odnaleźć fachowca, który zajmie się Twoim problemem z urządzeniem marki Vaillant, to doskonale trafiłeś. Nasza firma działa nieprzerwanie już od trzydziestu lat, stale zapewniając profesjonalną obsługę serwisową użytkownikom pieców tej marki i nie tylko. Co więcej – od dwudziestu lat ściśle współpracujemy z tą niemiecką marką, dzięki czemu zyskaliśmy wiedzę oraz narzędzia, które umożliwiają nam przeprowadzenie błyskawicznej diagnostyki i napraw. Nasz dobry kontakt z Vaillant zaowocował także tym, że obecnie posiadamy status koordynatora regionalnego serwisu sprzętów tej firmy w całym województwie łódzkim. Trzeba także wspomnieć, że na naprawach i konserwacji nasza działalność się nie kończy. W ramach partnerstwa z Vaillant jesteśmy też odpowiedzialni za funkcjonowanie salonu ekspozycyjnego, w którym klienci mogą obejrzeć produkty tej marki, a także dowiedzieć się o nich więcej.

Wyślij zapytanie!

Vaillant serwis Głowno – Cena

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne dla naszych klientów są kwestie finansowe związane z oferowanymi przez nas usługami. Z tego względu każde przyjęte zlecenie jest wyceniane indywidualnie. Na ostateczną kwotę, którą trzeba będzie uiścić, składa się typ urządzenia, rodzaj i rozmiar usterki, czas potrzebny na naprawę, dostępność oraz koszt części zamiennych. Wpływ ma także fakt, czy sprzęt można naprawić na miejscu czy trzeba go zdemontować, a następnie przetransportować do naszej siedziby.

Vaillant serwis Głowno – opinie

Osoby, które zdecydowały się na skorzystanie z naszych usług, wystawiają nam bardzo pozytywne opinie, chwaląc wysoką jakość obsługi, profesjonalne podejście do klienta, a także bardzo atrakcyjne ceny.

Vaillant Group Serwis
Sp. z o.o.
Region – Łódzkie

ul. Zyndrama 57
(wejście od ul. Michałowicza)
94-301 Łódź

tel. 42 689 90 80