Vaillant Group Serwis
Sp. z o.o.
Region – Łódzkie

ul. Zyndrama 57
(wejście od ul. Michałowicza)
94-301 Łódź

tel. 42 689 90 80

Serwis Vaillant Łęczyca

Odpowiednia temperatura wody i powietrza w domu pełni kluczową rolę w zapewnianiu komfortu, szczególnie wtedy, kiedy za oknem jest zimno i ponuro. Na rynku dostępne są różnorodne rozwiązania, umożliwiające utrzymanie odpowiedniej temperatury w mieszkaniu. Wśród nich można wymienić urządzenia znane jako pompy ciepła. Mimo wszystkich swoich zalet nadal są to urządzenia, posiadające elementy elektroniczne i mechaniczne, które ulegają efektom ciągłej eksploatacji, a także są podatne na różnego rodzaju uszkodzenia spowodowane np. trudnymi warunkami pracy. Jako profesjonaliści doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, a także wiemy, jak duże znaczenie ma sprawność pompy ciepła w domu i nie tylko. Właśnie dlatego pomagamy ludziom w potrzebie, naprawiając ich urządzenia.

Serwis Vaillant – Łęczyca

Nasza firma istnieje już od wielu lat. Przez cały czas naszego istnienia zapewniamy fachową obsługę, konserwację i naprawy serwisowe urządzeń marki Vaillant i nie tylko. Na polskim rynku funkcjonujemy już od ponad trzydziestu lat, natomiast ze wspomnianym niemieckim koncernem współpracujemy ponad dwadzieścia. Działamy na terenie całego województwa łódzkiego, tym bardziej że mamy dumny tytuł koordynatora serwisu marki na właśnie tym terenie. Naprawiamy piece, kotły i pompy ciepła w Łęczycy i nie tylko, a także przeprowadzamy konserwację tego typu urządzeń. Oprócz tego wykonujemy ich pierwsze uruchomienia i możemy zapewnić stały nadzór nad nimi.

Oprócz napraw i innych usług związanych z konserwacją i serwisem urządzeń marki Vaillant prowadzimy także salon ekspozycyjny, gdzie można obejrzeć kotły i rozwiązania marki Vaillant, a także skorzystać z bezpłatnej porady specjalisty, który pomoże nam podjąć decyzję o tym, jaki sprzęt sprawdzi się u nas najlepiej.

Wyślij zapytanie!

Postaw na doświadczonych profesjonalistów

Setki przeprowadzonych przez wszystkie lata działalności czynności serwisowych oraz większych i mniejszych napraw, zaowocowały ogromną ilością doświadczenia, które dziś wykorzystujemy, aby maksymalnie zoptymalizować wykonywane przez nas czynności. Dzięki temu nasze usługi są realizowane szybko i sprawnie, a także skutecznie.

Posiadamy wszelką wiedzę, narzędzia oraz części, umożliwiające nam profesjonalną naprawę pieców, kotłów i innych urządzeń marki Vaillant. Decydując się więc na serwis u nas, wybierasz specjalistów, znających produkty tego niemieckiego producenta od podszewki.

Opinie dotyczące naszej działalności są bardzo pozytywne. Dotychczasowi klienci chwalą nasze profesjonalne podejście, a także duże tempo prowadzonych prac i niezwykłą dokładność.

Jeżeli mowa o cenach oferowanych przez nas usług, to są one możliwie ujednolicone i dostosowane specjalnie dla Ciebie. Ostateczna wartość prowadzonych prac zależy od rodzaju urządzenia oraz wielkości i rodzaju uszkodzenia czy elementu do wymiany.

Masz pytania dotyczące naszej pracy? Serdecznie zapraszamy do kontaktu – z chęcią na nie odpowiemy.

Vaillant Group Serwis
Sp. z o.o.
Region – Łódzkie

ul. Zyndrama 57
(wejście od ul. Michałowicza)
94-301 Łódź

tel. 42 689 90 80