Vaillant Group Serwis
Sp. z o.o.
Region – Łódzkie

ul. Zyndrama 57
(wejście od ul. Michałowicza)
94-301 Łódź

tel. 42 689 90 80

Serwis Vaillant Wieluń

Masz w domu urządzenie marki Vaillant, które z niewiadomych przyczyn nie pracuje poprawnie lub przestało działać? Jeśli tak, skorzystaj z pomocy specjalistów! Oferujemy profesjonalny serwis marki Vaillant w Wieluniu. Proponujemy konkurencyjne ceny oraz kompleksową obsługę. Jesteśmy autoryzowanym partnerem wspomnianej firmy.

Autoryzowany serwis Vaillant w Wieluniu

Jesteśmy autoryzowanym serwisem Vaillant w Wieluniu, jednak pełnimy również funkcję Regionalnego Koordynatora Serwisu w całym województwie łódzkim. Wszyscy nasi eksperci przeszli oficjalne szkolenia, które zostały zapewnione przez grupę Vaillant, co sprawiło, że doskonale znamy specyfikę oraz budowę urządzeń wspomnianej marki. Stosujemy wyłącznie sprawdzone techniki oraz posiadamy 30-letnie doświadczenie w branży naprawczej. Zdobyta przez ten czas wiedza sprawia, że jesteśmy w stanie szybko zdiagnozować usterkę, a następnie podjąć kroki, które doprowadzą do usunięcia problemu.

Vaillant – serwis w Wieluniu

Obsługujemy klientów z Wielunia i okolic. Nasze usługi dotyczą wszystkich urządzeń z oferty Vaillant. Naprawiamy zarówno piece gazowe, elektryczne i olejowe, jak i regulatory, rekuperatory, podgrzewacze wody, systemy solarne (panele fotowoltaiczne, kolektory słoneczne) oraz pompy ciepła. Oferujemy nie tylko serwis, ale także pomoc w zakresie montażu oraz obsługi urządzeń Vaillant. Jeśli natomiast nie wiesz, które urządzenie sprawdzi się najlepiej w przypadku Twojego domu, z chęcią doradzimy Ci w wyborze najlepszego produktu.

Wyślij zapytanie!

O marce Vaillant

Vaillant to firma o wieloletniej tradycji, która dostarcza rozwiązania z zakresu ogrzewania od 1874 roku. Przedsiębiorstwo w 1924 roku opracowało kompleksowe centralne ogrzewanie, co warto zaznaczyć, przy zachowaniu niewielkich gabarytów urządzenia. Obecnie marka produkuje energooszczędne urządzenia z zakresu różnych technik grzewczych, chłodzenia i energii odnawialnej. Do dziś ceniona jest za wysoką jakość oferowanych produktów.

Dlaczego warto nas wybrać? Serwis Vaillant w Wieluniu

Nasz serwis zatrudnia wyłącznie wyspecjalizowanych fachowców. Doskonale wiemy, jakim sporym dyskomfortem może być brak ciepłej wody w mieszkaniu czy niewydajny system grzewczy w okresie zimowym, dlatego też staramy się możliwie najszybciej rozwiązać zaistniały problem. Jednocześnie proponujemy atrakcyjne ceny usług oraz profesjonalne wsparcie na każdym etapie współpracy. Realizujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny – jesteśmy autoryzowanym partnerem Vaillant, dlatego też po skorzystaniu z naszej pomocy nie stracisz gwarancji na zakupiony produkt. Warto dodać, że wykonujemy również okresowe przeglądy techniczne oraz konserwacje urządzeń Vaillant. Oferujemy kompleksowe czyszczenie systemu grzewczego, dzięki czemu możemy zwiększyć jego wydajność. Wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone preparaty marki FERNOX, które są bezpieczne i przyjazne dla naturalnego środowiska.

Jeśli chcesz zacząć korzystać z urządzeń Vaillant, zachęcamy do odwiedzenia naszej placówki. Zapraszamy do kontaktu – udzielimy wszystkich niezbędnych odpowiedzi.

Serwis Vaillant w Wieluniu – FAQ

Dlaczego warto skorzystać z serwisu Vaillant w Wieluniu?

Warto skorzystać z naszych usług, ponieważ mamy odpowiednie doświadczenie, wiedzę, umiejętności, narzędzia oraz dostęp do części, które umożliwiają nam błyskawiczne i sprawne dokonywanie napraw urządzeń marki Vaillant i nie tylko. Wybierając nas, stawiasz na specjalistów i profesjonalnie wykonane zadania.

Ile kosztuje naprawa w serwisie Vaillant w Wieluniu?

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że cena naprawy jest dla wielu osób niezwykle istotną kwestią. Jednak ze względu na specyfikę tego typu usług nie posiadamy stałego cennika. Każda z naszych napraw wyceniana jest indywidualnie na podstawie danych zebranych podczas oględzin sprzętu, kiedy już określimy, jakie czynności trzeba będzie wykonać i które części wymienić.

Jak długo trwa naprawa?

Trudno stwierdzić jednoznacznie, ile zajmie wykonywanie prac serwisowych na urządzeniach Vaillant – dlatego też nie możemy z góry powiedzieć, ile potrwa naprawa. Wpływ na tę kwestię mają takie czynniki jak rodzaj, rozmiar i powód awarii, dostępność części zamiennych oraz to, ile trzeba ich wymienić.

Vaillant Group Serwis
Sp. z o.o.
Region – Łódzkie

ul. Zyndrama 57
(wejście od ul. Michałowicza)
94-301 Łódź

tel. 42 689 90 80