Vaillant Group Serwis
Sp. z o.o.
Region – Łódzkie

ul. Zyndrama 57
(wejście od ul. Michałowicza)
94-301 Łódź

tel. 42 689 90 80

Serwis Vaillant Koluszki

Twoja pompa ciepła uległa awarii? A może szukasz specjalistów, którzy pomogą Ci wyczyścić kocioł? Doskonale trafiłeś! Serwis System to zespół wykwalifikowanych i doświadczonych fachowców, którzy od 30 lat zajmują się obsługą kotłów grzewczych, a od 20 lat współpracują z marką Vaillant. Gwarantujemy, że nie znajdziesz lepszych specjalistów w tej dziedzinie!

Serwis Vaillant – Koluszki. Fachowa obsługa i kompleksowe doradztwo

Serwis Vaillant Koluszki gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług. W naszej ofercie znajduje się m.in. gwarancyjna oraz pogwarancyjna naprawa kotłów, klimatyzacji, podgrzewaczy wody i pomp ciepła. Koluszki to teren, na którym świadczymy usługi, zatem, jeśli mieszkasz w tej miejscowości i potrzebujesz szybkiej naprawy swojego urządzenia, zapraszamy serdecznie do kontaktu. Nasza oferta nie kończy się na usługach typowo serwisowych. Zajmujemy się również wykonywaniem instalacji grzewczych oraz zdalnym nadzorem kotłów. Zastanawiasz się, jak to możliwe? Posiadamy program vrnetDialog, przy pomocy którego możemy wykonywać diagnostykę systemów grzewczych i kotłów na odległość.
Nasz serwis Vaillant w Koluszkach oferuje również chemiczne czyszczenie kotłów CO, które poprawia wydajność urządzeń i wydłuża ich żywotność. Pomagamy także w doborze sprzętu Vaillant oraz gwarantujemy stałą opiekę serwisową. Jeśli Twoje urządzenie ulegnie awarii, sprowadzimy oryginalne części i szybko usuniemy usterkę.

Wyślij zapytanie!

Dlaczego warto wybrać serwis Vaillant w Koluszkach?

Zastanawiasz się, co nas wyróżnia? Masz wątpliwości, czy warto nam zaufać? W pełni to rozumiemy! Na rynku działa wiele serwisów, dlatego nie dziwi nas Twoja niepewność. Na początku pragniemy zaznaczyć, że jesteśmy wyspecjalizowanym i doświadczonym zespołem fachowców, dla których praca jest przyjemnością. W branży działamy już 30 lat, dlatego udało nam się zdobyć sporą wiedzę i umiejętności. Możesz być pewien, że jeśli powierzysz nam swój sprzęt, będziemy doskonale wiedzieli, co z nim zrobić, by stał się znów sprawny. Pracowaliśmy już z wieloma skomplikowanymi urządzeniami i jesteśmy chętni na nowe wyzwania. Podejmiemy się nawet najcięższych zadań.
Co jeszcze nas wyróżnia? Przede wszystkim fakt, że mamy w zwyczaju dzielić się wiedzą z klientami. Zawsze chętnie doradzamy i przekazujemy istotne informacje o odpowiedniej eksploatacji sprzętu, która wydłuży jego żywotność. Nasz serwis oferuje usługi w atrakcyjnych cenach, które nie obciążają budżetu. Jeśli chcesz poznać pełną ofertę i dowiedzieć się więcej o serwisie Vaillant w Koluszkach, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Zapraszamy także do naszego punktu stacjonarnego, w którym możesz porozmawiać ze specjalistą, zasięgnąć porady, a także obejrzeć urządzenia marki Vaillant na żywo.

Vaillant Group Serwis
Sp. z o.o.
Region – Łódzkie

ul. Zyndrama 57
(wejście od ul. Michałowicza)
94-301 Łódź

tel. 42 689 90 80