Vaillant Group Serwis
Sp. z o.o.
Region – Łódzkie

ul. Zyndrama 57
(wejście od ul. Michałowicza)
94-301 Łódź

tel. 42 689 90 80

Serwis Vaillant Wolbórz

Sprawnie funkcjonujący system ogrzewania to niezwykle istotny element. Kiedy zostanie zamontowany w prawidłowy sposób i nie występują w nim żadne awarie, możliwe jest bezproblemowe ogrzewanie całej powierzchni budynku. Jedną z najważniejszych firm produkujących tego typu systemy stanowi Vaillant, która posiada bardzo silną pozycję na rynku ze względu na wysoką jakość oferowanych przez siebie rozwiązań. Niestety, jak w przypadku wszystkiego, nawet produkty tej marki mogą ulec uszkodzeniu lub awarii. W związku z tym, jeżeli mieszkasz w Wolborzu i potrzebujesz pomocy z urządzeniami firmy Vaillant, zachęcamy do skorzystania z naszego serwisu.

Serwis Vaillant Wolbórz – autoryzowany partner firmy Vaillant

W zależności od Twoich potrzeb świadczymy bardzo szeroki zakres usług związanych z urządzeniami Vaillant. Zajmujemy się nie tylko naprawami, ale również wsparciem przy takich kwestiach, jak montaż, pierwsze uruchomienie kotłów, pomp ciepła oraz innych sprzętów tej firmy. Oprócz tego pomagamy w doborze odpowiedniego systemu. Ponadto oferujemy serwis Vaillant w Wolborzu zarówno gwarancyjny, jak i pogwarancyjny.

Korzystamy z oryginalnych części zamiennych, a także zapewniamy ciągłą opiekę serwisową. Przeprowadzamy systematyczne przeglądy techniczne, konserwujemy i czyścimy, chemicznie instalacje C.O. oraz uzdatniamy wodę w C.O. za pomocą oryginalnych środków FERNOX, które są rekomendowane przez markę Vaillant. Aby posiadany przez Ciebie system był sprawny i działał bez zarzutów, prowadzimy zdalny nadzór przy wykorzystaniu systemu VrnetDialog, a także przeprowadzamy diagnostykę kotłów czy systemów grzewczych na odległość w celu sprawnego wykrycia, co dokładnie jest źródłem kłopotów.

Wyślij zapytanie!

 

Vaillant, serwis w Wolborzu – najlepsi fachowcy z wiedzą i doświadczeniem

Już od przeszło 20 lat świadczymy wysokiej jakości usługi serwisowe. Czas, przez jaki skutecznie działamy we współpracy z Vaillant świadczy o wysokiej jakości i skuteczności świadczonych przez naszą firmę usług. Jesteśmy Regionalnym Koordynatorem serwisu marki Vaillant. Nasi pracownicy swoją ogromną wiedzę na temat urządzeń tego producenta zawdzięczają nie tylko dużemu doświadczeniu, ale również szkoleniom przeprowadzanym w placówkach szkoleniowych firmy Vaillant. Mimo że powierzone nam zadania wykonujemy bardzo sprawnie, to w żaden sposób nie wpływa to na wysoką jakość i satysfakcjonujące efekty naszych usług.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, ponieważ zależy nam na tym, żeby zapewnić dokładnie takie rezultaty, jakich oczekuje klient. Nasze usługi świadczymy w przystępnych cenach. Kwoty różnią się w zależności od rodzaju występującego problemu, a także jego złożoności. W celu uzgodnienia szczegółów związanych z ofertą zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą. Jesteśmy profesjonalistami, którzy rzetelnie podchodzą do swoich obowiązków, a o skuteczności zespołu świadczą pozytywne opinie na temat przebiegu współpracy.

Vaillant Group Serwis
Sp. z o.o.
Region – Łódzkie

ul. Zyndrama 57
(wejście od ul. Michałowicza)
94-301 Łódź

tel. 42 689 90 80