Vaillant Group Serwis
Sp. z o.o.
Region – Łódzkie

ul. Zyndrama 57
(wejście od ul. Michałowicza)
94-301 Łódź

tel. 42 689 90 80

Serwis vaillant Wieruszów

Vaillant to słynne przedsiębiorstwo, które dostarcza szeroko pojęte rozwiązania z zakresu ogrzewania, ale też chłodzenia i energii odnawialnej. Urządzenia tej marki są wyjątkowo trwałe i efektywne, jednak nawet najlepsze mogę ulec usterce. Wtedy warto skontaktować się z autoryzowanym partnerem przedsiębiorstwa, w tym naszą firmą! Oferujemy serwis Vaillant dla klientów z Wieruszowa. Proponujemy konkurencyjne ceny i szybką realizację zlecenia.

Serwis Vaillant Wieruszów – dlaczego warto?

Vaillant to marka dostarczająca na rynek urządzenia, takie jak kotły grzewcze (gazowe, olejowe i elektryczne), ale też różnego rodzaju regulatory, ogrzewacze do wody, systemy klimatyzacji czy rekuperacji oraz solarne. Marka produkuje też pompy ciepła. To zaawansowane technologicznie sprzęty, których samodzielna naprawa nie tylko może być zbyt trudna, ale w większości przypadków nielegalna – np. tylko wykwalifikowany fachowiec może dokonać naprawy pieca gazowego. Doskonale znamy asortyment i budowę sprzętu Vaillant, dlatego nasi eksperci szybko dokonują diagnozy i naprawiają usterkę.

Autoryzowany serwis Vaillant Wieruszów

Nasza firma działa od ponad 30 lat, a jakość oferowanych usług została dostrzeżona przez markę Vaillant już 20 lat temu, co pozwoliło nam zdobyć tytuł oficjalnego partnera tego przedsiębiorstwa. Współpracując z omawianym producentem, zawsze dbaliśmy o precyzję i profesjonalizm, dlatego zostaliśmy odznaczeni mianem Regionalnego Koordynatora Serwisu na terenie całego województwa łódzkiego. Korzystając z naszej pomocy, możesz mieć więc pewność otrzymania rzetelnej pomocy, niezależnie od powagi czy charakteru usterki, która dotknęła Twój sprzęt. Zatrudniamy sprawdzonych specjalistów, którzy zdobywali wiedzę i umiejętności w ośrodkach szkoleniowych Grupy Vaillant.

Wyślij zapytanie!

Profesjonalny serwis Vaillant – Wieruszów

Nasza firma działa na terenie całego województwa łódzkiego. Oferujemy nie tylko naprawę, ponieważ usługi serwisowe dotyczą także profilaktycznych przeglądów sprzętu Vaillant. Ponadto nasi klienci mogą liczyć na specjalistyczne doradztwo. Zapraszamy również do odwiedzin naszej placówki, w której można zobaczyć kotły i inne urządzenia omawianej marki. Gwarantujemy konkurencyjne ceny oraz pełen profesjonalizm współpracy.

Vaillant – firma z wieloletnim doświadczeniem

Vaillant założono w niemieckim Remscheid jeszcze w 1874 roku. Obecnie zajmuje się produkcją ekologicznych, energooszczędnych i efektywnych urządzeń z zakresu ogrzewania, chłodzenia i energii odnawialnej, w tym fotowoltaiki i pomp ciepła. Na początku jednak przedsiębiorstwo tworzyło kotły i pompy. W 1894 roku pojawiła się pierwsza innowacja – płomień gazowy został użyty do podgrzania wody w zamkniętej rurze, dzięki czemu ciecz nie miała kontaktu ze szkodliwymi gazami. Później pojawiały się kolejne innowacyjne projekty, między innymi centralne ogrzewanie z 1924 roku czy połączenie ogrzewania instalacji grzewczej i podgrzewania wody użytkowej jednym urządzeniem w 1967.

Vaillant Group Serwis
Sp. z o.o.
Region – Łódzkie

ul. Zyndrama 57
(wejście od ul. Michałowicza)
94-301 Łódź

tel. 42 689 90 80