Vaillant Group Serwis
Sp. z o.o.
Region – Łódzkie

ul. Zyndrama 57
(wejście od ul. Michałowicza)
94-301 Łódź

tel. 42 689 90 80

Serwis Vaillant Biała-Rawska

Serwis Vaillant Biała-Rawska

Każdemu, kto posiada własny dom, zależy na tym, aby mieszkanie w nim było maksymalnie komfortowe. W tym celu poszukuje nowoczesnych rozwiązań, które zaspokoją potrzeby domowników, a zarazem będą funkcjonalne i ekonomiczne. Z tych względów coraz więcej osób montuje w budynkach kotły grzewcze marki Vaillant.

Urządzenia te stanowią doskonałą alternatywę dla wszelkich rozwiązań starszych generacji, w których energia powstaje na drodze spalania paliwa, ponieważ cechują się nawet 98% sprawnością energetyczną. Ponadto są bardzo komfortowe w użytku, gdyż nie wytwarzają nadmiernego hałasu, a koszt zakupu jest stosunkowo niski.

Serwis Vaillant – Biała-Rawska

Jeśli szukasz wykwalifikowanego zespołu, który zapewni Ci kompleksowe wsparcie oraz ogrom wiedzy na temat wszelkich urządzeń marki Vaillant, trafiłeś idealnie. Jako fachowcy tworzący Serwis System znamy na wylot wszystkie propozycje tej firmy, a także Saunier Duval, dlatego w każdej sytuacji potrafimy znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla Ciebie oraz Twojego domu.

Jako Serwis System już od ponad 30 lat zajmujemy się obsługą kotłów grzewczych. Przez te wszystkie lata nasz zespół zdążył doskonale poznać te urządzenia, dzięki czemu nic nas nie zaskakuje podczas kolejnych wizyt u klientów. Wykonywaną przez nas pracę doceniają nie tylko właściciele urządzeń Vaillant czy Saunier Duval, ale również ich producent, ponieważ od 20 lat współpracujemy z tą marką oraz pełnimy zaszczytną funkcję Regionalnego Koordynatora Serwisu. Mając na uwadze to, z jaką odpowiedzialnością wiąże się to stanowisko, wypełniamy swoje obowiązki najlepiej, jak potrafimy, zapewniając wsparcie w każdym aspekcie obsługi kotłów, a także wielu innych sprzętów tych firm.

Serwis Vaillant w Białej-Rawskiej – Serwis System

Stawiamy nie tylko na jakość świadczonych przez nas usług, ale również na ich kompleksowość. Z tego względu zapewniamy wsparcie doświadczonego zespołu od momentu wyboru odpowiednich urządzeń i ich montażu wraz z wykonaniem całej instalacji grzewczej, przez pierwsze uruchomienie, naprawy gwarancyjne oraz pogwarancyjne, przeglądy techniczne, konserwację, zdalną kontrolę, utrzymywanie urządzeń w jak najlepszej kondycji, aż po czyszczenie instalacji C.O. za pomocą oryginalnych preparatów FERNOX.

Ta kompleksowość sprawia, że wszystkie niezbędne prace, czy działania przy obsłudze sprzętu możesz zlecić jednej firmie. To wiąże się nie tylko z oszczędnością czasu, ale również pieniędzy. Łatwiej jest także zaufać pojedynczej osobie, która sprawnie wykona wszystkie zadania niż całej grupie fachowców, gdzie każdy zna się jedynie na pojedynczym aspekcie.

Jeśli Twoje urządzenie potrzebuje ręki specjalisty, który przywróci je do stanu używalności, uruchomi, bądź oczyści, skontaktuj się z nami. Zespół Serwis System działa na terenie całego województwa łódzkiego oraz Śląska, dlatego nie musisz się obawiać, że nie obejmiemy zasięgiem Twojego miejsca zamieszkania. Już dziś postaw na doświadczonych fachowców, którzy znają każdą śrubkę w urządzeniach Saunier Duval i Vaillant.

 

Wyślij zapytanie!

Vaillant Group Serwis
Sp. z o.o.
Region – Łódzkie

ul. Zyndrama 57
(wejście od ul. Michałowicza)
94-301 Łódź

tel. 42 689 90 80