Serwis System
Eugeniusz Słowik Sp.K.

ul. Zyndrama 57
(wejście od ul. Michałowicza)
94-301 Łódź

tel. 42 689 90 80

Serwis Vaillant Opoczno

Szukasz sprawdzonego serwisu Vaillant w Opocznie? Z pewnością zainteresują Cię usługi naszej firmy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Serwis Vaillant w Opocznie – skorzystaj z pomocy profesjonalistów

Zastanawiasz się, dlaczego warto wybrać naszą firmę? Jesteśmy zespołem wykwalifikowanych fachowców, którzy posiadają odpowiednie umiejętności i bogate doświadczenie. Od 30 lat zajmujemy się obsługą kotłów grzewczych, a od ponad 20 lat współpracujemy z marką Vaillant i oferujemy kompleksową pomoc, jaka może wiązać się z urządzeniami tej firmy. Niemal każdego dnia docieramy do klientów z różnych miast, także z Opoczna. Podczas współpracy zapewniamy profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo. Chętnie podzielimy się z Tobą swoją wiedzą. Przekażemy Ci informacje, w jaki sposób użytkować sprzęty, aby wydłużyć ich żywotność i nie martwić się częstymi usterkami. Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami, zachęcamy do kontaktu.

Serwis Vaillant w Opocznie – nasza oferta

Nasza firma zajmuje się obsługą techniczną urządzeń grzewczych i systemów sterowania. Specjalizujemy się w naprawie gwarancyjnej i pogwarancyjnej kotłów, pomp ciepła, podgrzewaczy wody oraz klimatyzacji. Oferujemy również usługę pierwszego uruchomienia kotłów, pomp ciepła oraz innych urządzeń marki Vaillant. Nasi specjaliści zajmują się przeglądami, konserwacją i zdalnym nadzorem kotłów. Ponadto wykonują czyszczenie chemiczne instalacji CO oraz uzdatnianie wody w C.O. specjalnymi preparatami, które gwarantują oszczędność energii, a także poprawienie wydajności i przedłużenie żywotności urządzeń oraz instalacji. Stosowane przez nas środki zostały odpowiednio przetestowane, dzięki czemu mamy pewność, iż są w pełni bezpieczne dla środowiska naturalnego i odpowiednie dla urządzeń marki Vaillant. Wybierając usługi naszej firmy, możesz liczyć na stałą opiekę serwisową i dostęp do oryginalnych komponentów. Zapraszamy do współpracy.

Wyślij zapytanie!

Serwis Vaillant w Opocznie – opinie naszych klientów

Nasz serwis Vaillant cieszy się świetnymi opiniami, co potwierdza wysoką jakość świadczonych usług. Klienci są zadowoleni ze współpracy i chętnie do nas wracają. Jesteśmy doceniani głównie za profesjonalizm, terminowość i rzetelność. Wybierając nasze usługi, możesz być pewien, że dołożymy wszelkich starań, aby zagwarantować Ci zadowalające efekty. Zawsze przykładamy się do pracy i poświęcamy zleceniom odpowiednią ilość czasu. Nie ma dla nas klientów ważnych i ważniejszych. Robimy wszystko, aby sprostać oczekiwaniom każdego zleceniodawcy. Jeśli szukasz sprawdzonej i zaufanej firmy zajmującej się obsługą urządzeń marki Vaillant, zapraszamy do współpracy. W celu umówienia wizyty skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

Serwis System
Eugeniusz Słowik Sp.K.

ul. Zyndrama 57
(wejście od ul. Michałowicza)
94-301 Łódź

tel. 42 689 90 80