Vaillant Group Serwis
Sp. z o.o.
Region – Łódzkie

ul. Zyndrama 57
(wejście od ul. Michałowicza)
94-301 Łódź

tel. 42 689 90 80

Serwis Vaillant Sieradz

Potrzebujesz wymiany wysokiej jakości kotła, urządzeń grzewczych lub pompy ciepła? A może poszukujesz profesjonalnego serwisu, który szybko i sprawnie przeprowadzi naprawę któregoś z nich? W takim wypadku świetnie trafiłeś! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Kotły, urządzenia grzewcze, pompy ciepła – Sieradz

Nasza firma funkcjonuje na rynku już od wielu lat. Posiadamy ogromną wiedzę z zakresu rozwiązań cieplnych do domu i nie tylko. Nasze doświadczenie pozwala nam świadczyć usługi na bardzo wysokim poziomie, a także doradzać klientom w wyborze optymalnych dla nich urządzeń.

Od długiego czasu współpracujemy z renomowaną marką Vaillant, będąc jej regionalnym koordynatorem serwisu na terenie całego województwa łódzkiego. Jeśli więc potrzebujesz serwisu Vaillant w Sieradzu i chcesz uzyskać fachową pomoc i usługi wykonane przez specjalistów, to skontaktuj się z nami.

Nasz zespół składa się z doskonale przeszkolonych specjalistów, którzy pracują dla nas od wielu lat. Cały czas rozwijają oni swoją wiedzę, dzięki czemu klienci mogą zawsze na nich liczyć. Ponadto posiadają także niezbędne umiejętności i wypracowane schematy działania, dzięki czemu są w stanie uporać się sprawnie i szybko w zasadzie z każdą usterką.

Nasza firma to jednak nie tylko naprawy. Specjalizujemy się także w wymianie pomp ciepła, urządzeń grzewczych czy różnego rodzaju kotłów. Realizujemy także profesjonalne przeglądy i konserwację sprzętu, dzięki czemu masz pewność, że posłuży Ci on przez długi czas. Pomagamy także znaleźć najbardziej optymalne rozwiązanie grzewcze, a także je instalujemy. Naszych klientów obejmujemy stałą obsługą serwisową, a do realizacji wszystkich usług używamy oryginalnych części dostarczanych przez producenta.

Wyślij zapytanie!

Dlaczego warto wybrać naszą firmę?

Jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie, dzięki czemu masz pewność, że prace, które dla Ciebie wykonamy, będą w pełni profesjonalne, a zrealizowane przez nas naprawy czy instalacje będą służyły przez wiele lat. Z nami nie ma mowy o pomyłkach. Jako rzetelna firma o ugruntowanej pozycji na rynku podchodzimy do każdego klienta w pełni indywidualnie, dzięki czemu ma on gwarancję, że wszystko zostanie zrobione zgodnie z jego życzeniami.

Dokładamy też wszelkich starań, aby ceny naszych usług były maksymalnie przystępne, dzięki czemu więcej osób będzie mogło pozwolić sobie na profesjonalne rozwiązania.

Jeśli potrzebujesz pomocy serwisowej ze swoim piecem, to uprzejmie prosimy o kontakt. Nasi pracownicy z chęcią odpowiedzą na wszelkie pytania i objaśnią szczegóły naszych działań.

Jeżeli natomiast jesteś zainteresowany inną usługą, to odwiedź nasz punkt stacjonarny, w którym możesz obejrzeć urządzenia i uzyskać profesjonalne doradztwo.

Serwis Vaillant w Sieradzu – FAQ

Dlaczego warto skorzystać z serwisu Vaillant w Sieradzu?

Działamy na rynku już od ponad trzech dekad, a z firmą Vaillant nawiązaliśmy bliską współpracę już ponad dwadzieścia lat temu. Dzięki temu nasi pracownicy zyskali dostęp do wartościowej wiedzy, narzędzi oraz szkoleń, które zapewniły im zdobycie odpowiednich umiejętności umożliwiających szybką i skuteczną naprawę sprzętów z logo tej firmy.

Ile kosztuje naprawa w serwisie Vaillant w Sieradzu?

 

Cena naprawy w naszym serwisie jest zawsze kwestią indywidualną. Na początku przeprowadzamy oględziny urządzenia, podczas których zbieramy dane na temat jego obecnego stanu, rodzaju, liczby i rozmiaru uszkodzeń i części, które należy wymienić. Na tej podstawie obliczamy, jaki będzie ostateczny koszt naszej pracy.

Jak długo trwa naprawa?

Czas naprawy będzie różnił się przy każdym zleceniu, co wynika z różnic w samych urządzeniach oraz z tego, że każda usterka różni się od innych (o ile nie jest wadą fabryczną) i wymaga innego nakładu pracy i uwagi. Zwykle możliwy jest do określania dopiero po dokładnych oględzinach sprzętu.

Vaillant Group Serwis
Sp. z o.o.
Region – Łódzkie

ul. Zyndrama 57
(wejście od ul. Michałowicza)
94-301 Łódź

tel. 42 689 90 80