Vaillant Group Serwis
Sp. z o.o.
Region – Łódzkie

ul. Zyndrama 57
(wejście od ul. Michałowicza)
94-301 Łódź

tel. 42 689 90 80

Serwis Vaillant Brzeziny

Sprawne ogrzewanie i klimatyzacja w domu mają ogromne znaczenie. To w końcu dzięki tym elementom temperatura w środku jest optymalna, a przebywanie w nim – komfortowe. Ciepło w miejscu zamieszkania lub pracy jest zależne od wielu czynników, a jednym z najważniejszych z nich jest oczywiście zainstalowany system ogrzewania lub klimatyzacji. Musi on być odpowiednio dopasowany do potrzeb użytkownika i jego wymagań – tylko wtedy będzie on w stanie zapewnić odpowiednią ilość ciepła/chłodu. Na rynku dostępnych jest wiele rozwiązań różnych producentów, a wśród nich znajdują się renomowane i znane na całym świecie marki takie jak Vaillant. Urządzenia tej niemieckiej firmy cieszą się ogromną popularnością wśród użytkowników ze względu na bardzo wysoką jakość wykonania, możliwości i świetną wydajność.

Mimo że urządzenia marki Vaillant są dobrze zaprojektowane, mogą przytrafiać im się usterki i awarie, które wynikają nawet ze zwykłej eksploatacji. Niektóre elementy ulegają bowiem zużyciu, co może prowadzić do powstania problemu. Jeżeli posiadasz w domu sprzęt tego producenta – pompę ciepła, system klimatyzacji czy kocioł gazowy i nie funkcjonuje on tak, jak powinien, to jesteś teraz we właściwym miejscu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą serwisową

Serwis Vaillant – Brzeziny

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem – działamy na rynku już od ponad trzydziestu lat, stale zapewniając naszym klientom najwyższy standard obsługi. Z firmą Vaillant rozpoczęliśmy współpracę już ponad dwadzieścia lat temu, a obecnie jesteśmy koordynatorami regionalnymi serwisu urządzeń tego producenta w województwie łódzkim. Nasi specjaliści posiadają niezbędną wiedzę, narzędzia i umiejętności, które pozwalają im przeprowadzać wszelkie naprawy i czynności serwisowe szybko i skutecznie. Wybierając nasz serwis, stawiasz więc na profesjonalistów, którzy urządzenia marki Vaillant znają doskonale i wiedzą, jak się z nimi obchodzić.

Nie zajmujemy się jednak wyłącznie naprawami. Jako partner firmy Vaillant prowadzimy salon ekspozycyjny, w którym można na żywo obejrzeć najnowsze propozycje i rozwiązania tego producenta.

Wyślij zapytanie!

Dlaczego warto postawić właśnie na nas?

Tak jak już wspomnieliśmy – posiadamy wieloletnie doświadczenie, które każdego dnia wykorzystujemy, aby zapewnić naszym klientom najwyższej jakości serwis urządzeń marki Vaillant.
Opinie naszych dotychczasowych klientów na temat naszych usług są bardzo pozytywne. Chwalą oni profesjonalne podejście, błyskawiczną realizację napraw oraz doskonały kontakt.

Ceny naszych usług zależne są od wielu czynników, takich jak rodzaj urządzenia czy rozmiar i typ awarii. Zanim zabierzemy się za naprawę, przeprowadzamy działania diagnostyczne, które umożliwiają nam zlokalizowanie usterki. Dopiero po zapoznaniu się z problemem i jego skutkami, oraz określeniem ilości części do wymiany i czasu potrzebnego do wykonania wszystkich czynności możemy podać klientowi ostateczną cenę całej usługi.

Jeżeli chcesz skorzystać z naszej pomocy, to serdecznie zapraszamy do kontaktu, a jeśli masz jakieś pytania, to nie obawiaj się ich zadać – z chęcią udzielimy na nie odpowiedzi.

Vaillant Group Serwis
Sp. z o.o.
Region – Łódzkie

ul. Zyndrama 57
(wejście od ul. Michałowicza)
94-301 Łódź

tel. 42 689 90 80