Vaillant Group Serwis
Sp. z o.o.
Region – Łódzkie

ul. Zyndrama 57
(wejście od ul. Michałowicza)
94-301 Łódź

tel. 42 689 90 80

Serwis Vaillant Błaszki

Serwis Vaillant w Błaszkach to firma z 30-letnim doświadczeniem w pracy z kotłami grzewczymi. Od 20 lat świadczymy profesjonalną obsługę produktów marki Vaillant. Jako jej Regionalny Koordynator Serwisu zapewniamy usługi na najwyższym poziomie, co jest możliwe dzięki doświadczonym i wyszkolonym pracownikom oraz bogatej wiedzy.

Vaillant serwis, Błaszki – profesjonalne usługi

Naszą ofertę stanowi między innymi kompleksowa obsługa wszelkich urządzeń marki Vaillant. Przeprowadzimy dla Ciebie ich pierwsze uruchomienie, a także wszelkie naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne.

Z chęcią doradzimy Ci, jaki model urządzenia sprawdzi się w Twoim przypadku, a następnie sprawnie i solidnie zamontujemy je w domu lub biurze. Zapewniamy stałą opiekę serwisową, w ramach której wszelkie prace wykonujemy z wykorzystaniem oryginalnych części zamiennych.

Nadzór nad stanem Twojego kotła grzewczego prowadzimy zdalnie za pomocą innowacyjnego systemu VrnetDialog – dzięki temu w każdym momencie możemy się upewnić co do tego, że wszystko działa poprawnie.

Działalność Serwisu Vaillant (Błaszki) obejmuje ponadto kompleksową konserwację, rzetelne przeglądy techniczne, utrzymanie kotłów i instalacji w pełnej sprawności, solidne czyszczenie instalacji, a także uzdatnianie wody za pomocą skutecznych, a zarazem bezpiecznych dla środowiska środków chemicznych.

Wszystkie podejmowane przez naszych specjalistów działania mają na celu wydłużyć żywotność urządzeń i poprawić ich wydajność – Tobie natomiast pozwolą zaoszczędzić energię oraz fundusze.

Wyślij zapytanie!

 

Dlaczego warto wybrać produkty marki Vaillant? – Vaillant serwis, Błaszki

Firma Vaillant od lat ceniona jest na światowym rynku – od początku swojej działalności, która sięga roku 1874, znana jest jako lider w branży techniki grzewczej. Od zawsze oferuje najbardziej innowacyjne rozwiązania, które zorientowane są na korzyść Klienta.

Na rynku wśród produktów marki znajdziemy kotły gazowe i stojące, podgrzewacze wody, pompy ciepła klimatyzatory, a także kolektory słoneczne.

Na swoim koncie Vaillant ma aż 2000 patentów oraz kilka tysięcy wynalazków. Bierze aktywny udział w rozwoju branży od pokoleń. Wyszkoliła ponad 1500 serwisantów, wśród których znajdujemy się także my, dzięki czemu możesz mieć pewność, że zawsze staniemy na wysokości zadania i sprostamy Twoim wymaganiom.

Co wyróżnia nasz Serwis Vaillant, Błaszki?

Wieloletnie doświadczenie, wyszkolona kadra, bogata wiedza z branży – to główne czynniki, które przesądzają o naszym profesjonalizmie potwierdzonym przez status Regionalnego Koordynatora Serwisu marki Vaillant w województwie łódzkim.

W naszym salonie ekspozycyjnym otrzymasz fachową poradę oraz zobaczysz, jak prezentują się urządzenia marki Vaillant. Zapewnimy Ci specjalistyczną obsługę, która na rynku wyróżnia się swoją kompleksowością i solidnością. Wygodnie skontaktujesz się z nami drogą telefoniczną lub poprzez formularz na stronie internetowej, a my szybko zareagujemy oraz sprawnie wdrożymy odpowiednie rozwiązania.

Potrzebujesz profesjonalnego Serwisu Vaillant w Błaszkach? Zapraszamy do kontaktu!

Vaillant Group Serwis
Sp. z o.o.
Region – Łódzkie

ul. Zyndrama 57
(wejście od ul. Michałowicza)
94-301 Łódź

tel. 42 689 90 80