Serwis System
Eugeniusz Słowik Sp.K.

ul. Zyndrama 57
(wejście od ul. Michałowicza)
94-301 Łódź

tel. 42 689 90 80

Serwis Vaillant Zgierz

Potrzebny Ci wysokiej klasy serwis urządzeń grzewczych, kotłów lub pomp ciepła? A może chciałbyś nabyć profesjonalne urządzenie tego typu, które posłuży CI przez wiele lat? W obu przypadkach znajdujesz się we właściwym miejscu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy.

Serwis Vaillant – Zgierz

Zajmujemy się przeprowadzaniem profesjonalnych czynności serwisowych, które obejmują kotły, urządzenia grzewcze i pompy ciepła. Zgierz jest jedną z lokalizacji, na których terenie działamy. Jesteśmy specjalistyczną firmą, która funkcjonuje w branży już od wielu lat. Również od długiego czasu jesteśmy w bliskiej współpracy z renomowanym producentem i dostawcą wysokiej klasy rozwiązań grzewczych i klimatyzacji – firmą Vaillant.

Posiadamy ogromne doświadczenie, które zdobywaliśmy przez wiele lat działalności na rynku. To dzięki niemu, a także naszej wiedzy i umiejętnościom możemy przedstawić wam dziś bardzo szeroki wachlarz usług, które realizujemy.

Wśród prac, które możemy dla Ciebie wykonać, znajduje się pomoc w doborze, jak i serwis wybranego rozwiązania grzewczego marki Vaillant i nie tylko. Oprócz tego zajmiemy się także konserwacją i przeprowadzaniem przeglądów. Dzięki odpowiedniemu przeszkoleniu naszej stałej kadry, mamy możliwość przeprowadzania profesjonalnych robót na wysokim poziomie, co jest gwarancją ich jakości.

Dodatkowo możemy też zapewnić stałą opiekę serwisową i konserwatorską, zadbać o utrzymanie sprawności kotłów i instalacji i wiele więcej. Podczas wszystkich czynności serwisowych korzystamy tylko z oryginalnych części zamiennych, które pochodzą bezpośrednio od producenta.

Wyślij zapytanie!

Dlaczego warto zdecydować się na nasze usługi?

Ponieważ gwarantujemy wysokiej jakości pomoc i obsługę. Decydując się na nasz serwis, wybierasz zgrany zespół profesjonalistów, którzy błyskawicznie uporają się z każdą usterką i szybko i sprawnie wymienią Twoje urządzenie grzewcze. Ze względu na nasze doświadczenie warto nam zaufać.

Dzięki owocnej współpracy z firmą Vaillant, przez wiele lat, dostąpiliśmy wyjątkowego zaszczytu i zostaliśmy mianowani regionalnym koordynatorem serwisu tego przedsiębiorstwa w województwie łódzkim. To kolejny atut, który przemawia za wybraniem naszego serwisu. Do każdego klienta podchodzimy całkowicie indywidualnie. Dzięki temu możemy dostosować realizację całego zlecenia do jego potrzeb i wymagań.

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami i chciałbyś z nich skorzystać, to serdecznie zapraszamy do kontaktu. Ponadto jeśli chcesz nabyć urządzenie Vaillant, to odwiedź nasz punkt stacjonarny – w tym miejscu możesz uzyskać profesjonalną poradę dotyczącą wyboru. Nie zwlekaj dłużej, zadzwoń do nas już dziś!

Serwis System
Eugeniusz Słowik Sp.K.

ul. Zyndrama 57
(wejście od ul. Michałowicza)
94-301 Łódź

tel. 42 689 90 80