Vaillant Group Serwis
Sp. z o.o.
Region – Łódzkie

ul. Zyndrama 57
(wejście od ul. Michałowicza)
94-301 Łódź

tel. 42 689 90 80

Serwis Vaillant Kutno

Chcesz zaopatrzyć się w urządzenie marki Vaillant lub skorzystać z pomocy dotyczącej jego obsługi lub działania? W każdym przypadku jesteś w dobrym miejscu. Prowadzimy serwis Vaillant w Kutnie. Wyróżniają nas doświadczenie oraz doskonała znajomość produktów wspomnianej marki, której jesteśmy oficjalnym partnerem.

Dystrybucja i serwis Vaillant – Kutno

Zajmujemy się szeroko rozumianymi systemami ogrzewania, chłodzenia oraz wykorzystania energii odnawialnej. Chcąc zapewnić naszym klientom najlepsze rozwiązania, stosujemy urządzenia marki Vaillant, które wyróżniają się pod względem niezawodności, energooszczędności, komfortu użytkowania oraz różnorodności. Obsługujemy głównie klientów indywidualnych, jednak często współpracujemy również z firmami.

Jeśli chcesz skorzystać z rozwiązań Vaillant, to, wybierając naszą firmę, możesz mieć pewność, że otrzymasz produkt oryginalny i w pełni sprawny. Dla większej pewności możemy przeprowadzić pierwsze uruchomienie w Twoim domu czy mieszkaniu. Nasza oferta dotyczy takich urządzeń, jak kotły elektryczne, systemy klimatyzacji, systemy rekuperacji czy pompy ciepła. Dysponujemy też urządzeniami gazowymi i olejowymi.

Dlaczego warto wybrać nasz serwis Vaillant w Kutnie? Posiadamy 35 lat doświadczenia w branży, natomiast od 30lat współpracujemy ze wspominaną marką. Dzięki temu zapewniamy pełną obsługę jej produktów, a przy tym doskonale znamy ich specyfikę oraz działanie, dzięki czemu ewentualne prace serwisowe są wykonywane szybko i przede wszystkim – skutecznie. Nasze przedsiębiorstwo jest Regionalnym Koordynatorem Serwisu Vaillant na terenie województwa łódzkiego.

Usługi serwisowe Vaillant w Kutnie dotyczą zarówno pomocy gwarancyjnej, jak i pogwarancyjnej. Usuwamy usterki, świadczymy profesjonalne doradztwo w zakresie działania czy doboru najlepszego dla danego obiektu urządzenia.

Wyślij zapytanie!

Vaillant – pompy ciepła: Kutno

Interesują Cię pompy ciepła w Kutnie? To coraz popularniejsze urządzenia i nie można się temu dziwić, ponieważ znacznie zmniejszają wydatki na ogrzewanie budynku. Mogą pobierać energię z gruntu, powietrza lub wód gruntowych, a przy tym nie emitują żadnych zanieczyszczeń, dlatego są doceniane przez osoby, którym zależy na redukcji swojego śladu węglowego. Co istotne, pompy ciepła mogą nie tylko ogrzewać nieruchomość w zimnym okresie roku, ale będą także chłodzić go latem. Wiemy, że usterka takiego urządzenia może być problematyczna, dlatego szybko pojawimy się na miejscu i ją usuniemy.

Vaillant – kilka słów o marce

Historia marki Vaillant sięga 1874 roku, w którym Johann Vaillant założył swoje przedsiębiorstwo. Już w 1894 roku firma zaproponowała pierwsze rozwiązania oferujące ogrzanie wody w zamkniętej rurze za pomocą gazu, co było niemałą rewolucją. W 1924 r. natomiast na rynek trafił pierwszy system centralnego ogrzewania. Ciągły rozwój i innowacyjne podejście sprawiają, że Vaillant jest przedsiębiorstwem, któremu można zaufać!

Vaillant Group Serwis
Sp. z o.o.
Region – Łódzkie

ul. Zyndrama 57
(wejście od ul. Michałowicza)
94-301 Łódź

tel. 42 689 90 80