Vaillant Group Serwis
Sp. z o.o.
Region – Łódzkie

ul. Zyndrama 57
(wejście od ul. Michałowicza)
94-301 Łódź

tel. 42 689 90 80

Serwis Vaillant Łask

Posiadasz urządzenia marki Vaillant lub chcesz się w nie zaopatrzyć? A może posiadany przez Ciebie sprzęt uległ usterce, nie działa do końca poprawnie lub chcesz przeprowadzić konserwację? W każdym przypadku jesteśmy w stanie pomóc. Jeśli potrzebny Ci jest serwis Vaillant w Łasku, to zapraszamy do współpracy!

Profesjonalny serwis Vaillant – Łask

Firma Vaillant oferuje profesjonalne rozwiązania w zakresie centralnego ogrzewania, energii odnawialnej oraz chłodzenia pomieszczeń. Urządzenia cechują się precyzją wykonania i wydajnością oraz energooszczędnością. Jednak długi czas eksploatacji sprawia, że nawet najlepszy sprzęt na rynku może ulec usterce. Brak ogrzewania zimą czy problem z klimatyzacją latem to sytuacje problematyczne, wymagające szybkiego uporania się z kłopotem. Zaawansowana technologia sprawia, że samodzielna naprawa jest trudna, a do tego może skrócić gwarancję. Z tego powodu warto skorzystać z profesjonalnej pomocy, którą otrzymasz wybierając serwis Vaillant w Łasku.

Doświadczony serwis Vaillant w Łasku

Posiadamy 30-letnie doświadczenie w zakresie obsługi kotłów grzewczych, natomiast od 20 lat współpracujemy z firmą Vaillant i zapewniamy serwis wszystkich produktów przedsiębiorstwa. Wszyscy pracujący dla nas specjaliści przeszli szkolenie w ośrodkach Grupy Vaillant. Główna siedziba naszej firmy znajduje się w Łodzi, jednak profesjonalizm naszej pracy oraz jej skuteczność pozwoliły nam otrzymać tytuł Regionalnego Koordynatora Serwisu marki Vaillant i Saunier Duval w całym województwie łódzkim. Dzięki temu nasi klienci mogą mieć pewność, że prace naprawcze zostaną wykonane poprawnie. Ponadto realizujemy naprawy gwarancyjne.

Pompy ciepła Łask

Nasi klienci coraz chętniej decydują się na pompy ciepła. To bardzo efektywne i nowoczesne rozwiązanie, które doskonale wspiera system ogrzewania. Urządzenia pobierają energię z otoczenia (np. powietrza, gruntu), a następnie zamieniają ją na ciepło. Cały proces wyróżnia się także pod względem ekologicznym, ponieważ pompy nie emitują szkodliwych dla środowiska substancji.

Wyślij zapytanie!

Vaillant – firma z długą historią

Vaillant założono w 1874 roku. Dwadzieścia lat później dokonano przełomowej innowacji, dzięki której płomień gazowy został użyty do podgrzania wody płynącej w zamkniętej rurze, przez co ciecz nie miała kontaktu ze szkodliwymi gazami. W 1924 roku powstało centralne ogrzewanie wraz z instalacją – pierwszy raz umożliwiono ogrzanie kilku grzejników przez jedno urządzenie. W 1967 roku producent połączył system centralnego ogrzewania z podgrzewaniem wody użytkowej. W latach 90’ powstały pierwsze ekologiczne bloki grzejne. Do teraz stworzyła wiele nowych, innowacyjnych rozwiązań i nie przestaje się rozwijać. Korzystając z urządzeń marki można mieć pewność otrzymania najwyższej klasy urządzenia, które będzie oszczędne i efektywne, a nawet w przypadku jakichkolwiek problemów, nasz serwis dokona naprawy.

Vaillant Group Serwis
Sp. z o.o.
Region – Łódzkie

ul. Zyndrama 57
(wejście od ul. Michałowicza)
94-301 Łódź

tel. 42 689 90 80