Vaillant Group Serwis
Sp. z o.o.
Region – Łódzkie

ul. Zyndrama 57
(wejście od ul. Michałowicza)
94-301 Łódź

tel. 42 689 90 80

Serwis Vaillant Bełchatów

Pompy ciepła i piece od lat zapewniają ciepło w wielu domach. Aby jednak działały sprawnie i bezproblemowo przez długi czas, muszą być poprawnie zamontowane, odpowiednio konserwowane i serwisowane przez specjalistów. Jeśli poszukujesz profesjonalistów, którzy pomogą Ci dobrać odpowiednie urządzenie, a także zadbają o jego serwis, to jesteś w odpowiednim miejscu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Serwis Vaillant – Bełchatów

Nasza firma funkcjonuje na rynku już od wielu lat. Przez cały okres działalności dostarczamy naszym klientom profesjonalne rozwiązania, takie jak klimatyzatory, kotły czy pompy ciepła. Bełchatów to jedno z miast, na których terenie pracujemy.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak duże znaczenie ma dziś sprawnie działająca klimatyzacja czy pompa ciepła. Dlatego też oferujemy naszym klientom profesjonalny serwis urządzeń tego typu. Jesteśmy zespołem z wieloletnim doświadczeniem, co pozwala nam sprawnie i szybko usuwać usterki niezależnie od ich rodzaju i rozmiaru. Nasi pracownicy są odpowiednio przeszkoleni i posiadają umiejętności niezbędne do przeprowadzania wszelkich prac konserwacyjnych i serwisowych.

Od wielu lat współpracujemy także z uznaną na całym świecie marką Vaillant, zajmując się instalacją i serwisem jej urządzeń.

Wyślij zapytanie!

Dlaczego warto postawić na nasze usługi?

Ponieważ jesteśmy profesjonalistami, którzy doskonale znają się na swojej pracy. Mamy stały zespół, w którym znajdują się wybitni specjaliści posiadający odpowiednie przeszkolenie, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować sprawną i szybką obsługę techniczną systemów sterowania i urządzeń grzewczych.

Posiadamy także bardzo szeroki wachlarz usług, w którym znajdują się: stała opieka serwisowa i techniczna, naprawa kotłów i pomp ciepła, wymiana, doradztwo i wiele więcej.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem profesjonalnych rozwiązań grzewczych lub potrzebujesz fachowego serwisu, to serdecznie zapraszamy do kontaktu. Zapewniamy specjalistyczną pomoc, doradztwo, błyskawiczny dojazd do klienta i szybką naprawę. Jesteśmy rzetelną firmą, której możesz z całą pewnością zaufać. Realizując nasze usługi, działamy tylko na oryginalnych i sprawdzonych podzespołach danego producenta. Zależy nam też na tym, aby jak największa liczba klientów mogła sobie pozwolić na wysokiej jakości rozwiązania, dlatego też do każdego zlecenia podchodzimy i wyceniamy je indywidualnie.

Zapraszamy także do naszego salonu, gdzie można otrzymać specjalistyczną poradę dotyczącą wyboru maksymalnie optymalnego rozwiązania, które spełni wszystkie Twoje potrzeby w zakresie ciepła w domu i nie tylko. Nie zwlekaj dłużej i postaw na wysokiej klasy urządzenia grzewcze już dziś.

Serwis Vaillant w Bełchatowie – FAQ

Dlaczego warto skorzystać z serwisu Vaillant w Bełchatowie?

Gdyż jesteśmy prawdziwymi profesjonalistami z wieloletnim doświadczeniem, którzy od lat zajmują się naprawą urządzeń marki Vaillant. Od ponad dwudziestu lat współpracujemy z tym producentem i jesteśmy regionalnymi koordynatorami serwisu Vaillant na terenie województwa łódzkiego.

Ile kosztuje naprawa w serwisie Vaillant w Bełchatowie?

Na koszty naprawy składają się m.in. rodzaj usterki, jej rozmiar, cena części zamiennych, które trzeba wymienić, aby przywrócić urządzenie do pełnej sprawności, to, czy można naprawić je u klienta, czy trzeba je transportować do naszej siedziby i wiele, wiele więcej.

Jak długo trwa naprawa?

Czas potrzebny na wykonanie skutecznej naprawy jest również zależny od wielu zmiennych czynników. Im bardziej skomplikowane uszkodzenie, większe rozmiary awarii oraz więcej uszkodzonych komponentów i ich niska dostępność, tym proces naprawy będzie dłuższy.

Wyślij zapytanie!

Vaillant Group Serwis
Sp. z o.o.
Region – Łódzkie

ul. Zyndrama 57
(wejście od ul. Michałowicza)
94-301 Łódź

tel. 42 689 90 80