Vaillant Group Serwis
Sp. z o.o.
Region – Łódzkie

ul. Zyndrama 57
(wejście od ul. Michałowicza)
94-301 Łódź

tel. 42 689 90 80

Serwis Vaillant Złoczew

Vaillant to jeden z przodujących producentów proponujących rozwiązania w zakresie ogrzewania, chłodzenia, fotowoltaiki i wykorzystania energii odnawialnej. Od 1992 roku firma Vaillant obecna jest na polskim rynku i niezmiennie utrzymuje pozycję lidera w zakresie rozwiązań grzewczych.

Fachowy serwis Vaillant – Złoczew

Nasza firma oferuje profesjonalny serwis pieców gazowych Vaillant. Świadczymy szeroki zakres zarówno przeglądów gwarancyjnych, jak i pogwarancyjnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy pochwalić się doskonałą znajomością budowy oraz sposobu działania pieców Vaillant. Jako specjaliści posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia i certyfikaty, zezwalające nam na wykonywanie usług serwisowych. Dzięki zdobytej przez lata wiedzy oraz profesjonalnemu zapleczu technicznemu jesteśmy w stanie zaoferować wysokiej jakości usługi serwisowe urządzeń Vaillant na terenie Złoczewa oraz w jego okolicach.

 

Wyślij zapytanie!

 

Serwis Vaillant – Złoczew – cena usług

Nasi serwisanci prowadzą naprawy pieców gazowych, przeglądy, konwersację, a także ich podłączenie. Ponadto specjalizujemy się również w czyszczeniu urządzeń firmy Vaillant oraz regeneracji ich części i podzespołów. Nasz zespół składa się z wyspecjalizowanych fachowców, którzy podchodzą w sposób profesjonalny, a jednocześnie indywidualny do każdego zlecenia. Dzięki szerokiej wiedzy i umiejętnościom serwisowania i konserwacji kotłów gazowych Vaillant jesteśmy w stanie zapewnić bezpieczną, a także długotrwałą pracę Twojego urządzenia.

Oferujemy szybką i specjalistyczną instalację kotłów gazowych wraz z całą automatyką, która wspiera komfort korzystania z nich na co dzień. Realizację każdego zlecenia związanego z naprawą poprzedzamy przeprowadzeniem diagnostyki urządzenia firmy Vaillant, pozwalającej rozpoznać przyczynę usterki. Wykonujemy również próby szczelności, które mają na celu ocenić sprawność instalacji. Jest to niezwykle istotne, gdyż nieszczelne rury mogą doprowadzić do wybuchu gazu lub pożaru.

Serwis Vaillant – Złoczew – opinie klientów

Zawsze kontrolujemy wszelkie niesprawne części oraz podzespoły, a w razie potrzeby wymieniamy j na nowe. Każde zgłoszenie jest przez nas realizowane tak szybko, jak to tylko możliwe. Ważne jest dla nas nie tylko usunięcie powstałej usterki, ale przede wszystkim znalezienie i likwidacja przyczyny problemu. Oferujemy profesjonalną, szybką i kompleksową usługę serwisową w najkorzystniejszej cenie – potwierdzają to opinie naszych zadowolonych klientów.

Nasi serwisanci zajmują się również przeprowadzaniem przeglądów technicznych kotłów gazowych Vaillant. Ich regularne wykonywanie jest niezwykle ważne dla zapewnienia bezpieczeństwa, a także obniżenia kosztów ogrzewania oraz zadbania o jak najdłuższy czas bezawaryjnej pracy pieca. Należy pamiętać, że serwis kotła Vaillant powinien być przeprowadzany przynajmniej raz w roku, gdyż zaniedbanie tego może zagrażać bezpieczeństwu domowników. Tlenek węgla inaczej zwany czadem stwarza bezpośrednie zagrożenie dla życia i zdrowia, zaś wyciek gazu może spowodować eksplozję.

Zachęcamy zatem do regularnego serwisowania swoich urządzeń Vaillant i kontaktu z naszym serwisem. Nasi serwisanci z chęcią udzielą wszelkich informacji dotyczących oferowanych przez nas usług serwisowych.

Vaillant Group Serwis
Sp. z o.o.
Region – Łódzkie

ul. Zyndrama 57
(wejście od ul. Michałowicza)
94-301 Łódź

tel. 42 689 90 80