Vaillant Group Serwis
Sp. z o.o.
Region – Łódzkie

ul. Zyndrama 57
(wejście od ul. Michałowicza)
94-301 Łódź

tel. 42 689 90 80

Serwis Vaillant Pajęczno

Wybierając urządzenia marki Vaillant, zapewniłeś sobie komfortowy system grzewczy na najwyższym poziomie. Od niemal 30 lat ta firma poznaje potrzeby polskiego konsumenta, dbając o ich zaspokojenie, równocześnie nie zapominając o naturalnym środowisku. Jako autoryzowany serwis wpisujemy się w filozofię tej niemieckiej marki, przedłużając jej zasięg na obszar naszego kraju. W ten sposób, wykonując swoją pracę najlepiej, jak potrafimy, zapewniając klientom lata niezawodnego działania urządzeń Vaillant.

Vaillant – niemiecka jakość i wygoda

Firma Vaillant istnieje na rynku już od 1874 za sprawą Johanna Vaillanta, zapewniając systemy grzewcze nowoczesnym domom. Dzięki najwyższej jakości materiałom, innowacyjnym rozwiązaniom, inteligentnym rozwiązaniom oraz solidnemu wykonaniu, firma ta jest liderem na europejskim rynku ciepłowniczym.

Systemy Vaillant wyróżniają się energooszczędnością oraz ekologicznym podejściem, ponieważ w trosce o środowisko stawia na zrównoważony rozwój. Kierownictwo wprowadziło zasady równowagi w korzystaniu z naturalnych zasobów, zatrudnieniu, rozwoju całej firmy, produkcji oraz budowaniu relacji w społeczeństwie. Ma to zapewnić zrównoważone działanie przedsiębiorstwa, a co za tym idzie – powstających w jego wnętrzu urządzeń. W ten sposób każda firma i dom ma możliwość wprowadzenia oraz korzystania z ekologicznych rozwiązań wyprodukowanych w Niemczech.

Wyślij zapytanie!

Serwis Vaillant – Pajęczno

Jako serwis Vaillant jesteśmy nie tylko autoryzowanym punktem wykonującym naprawy w ramach gwarancji i po jej zakończeniu, ale również wypełniamy obowiązki Regionalnego Koordynatora Serwisu Vaillant. W ich ramach poza naprawami usterek za pomocą oryginalnych części zamiennych należy do nas także dobór i montaż odpowiednich urządzeń, wykonywanie okresowych przeglądów technicznych i konserwacyjnych instalacji, czyszczenie chemiczne instalacji CO, zdalny nadzór kotłów, stała opieka serwisowa, uzdatnianie wody w CO oraz pierwsze uruchomienia, aby wszystko działało, jak należy.

Naprawiamy wszystkie urządzenia firmy Vaillant bez wyjątku. Nieważne, czy próbujesz się uporać z urządzeniem gazowym, olejowym, pompą ciepła, rekuperatorem, zasobnikowym podgrzewaczem wody, usterką w systemie sterowania, solarnym, fotowoltaicznym lub klimatyzacyjnym. Nasi doświadczeni i odpowiednio przeszkoleni serwisanci znają każdy z tych sprzętów od podszewki, dzięki czemu są w stanie zapewnić naprawy na najwyższym poziomie.

Jeśli Twoje urządzenie nie działa w pełni sprawnie i potrzebujesz ręki fachowca do przywrócenia mu życia, skontaktuj się z nami mailowo, telefonicznie bądź poprzez formularz zgłoszeniowy. Pozostaw nam Twoje dane osobowe oraz wszystkie niezbędne informacje na temat sprzętu, który wymaga naszej interwencji – dzięki temu będziemy mogli lepiej się przygotować.

Poszukując serwisu, który zajmie się kompleksowo posiadanymi przez Ciebie urządzeniami i systemami firmy Vaillant, postaw na sprawdzony zespół fachowców z Serwisu System w Łodzi.

Vaillant Group Serwis
Sp. z o.o.
Region – Łódzkie

ul. Zyndrama 57
(wejście od ul. Michałowicza)
94-301 Łódź

tel. 42 689 90 80