Vaillant Group Serwis
Sp. z o.o.
Region – Łódzkie

ul. Zyndrama 57
(wejście od ul. Michałowicza)
94-301 Łódź

tel. 42 689 90 80

Serwis Vaillant Lututów

Serwis Vaillant w Lututowie zajmuje się wszelkiego rodzaju działaniami z zakresu kotłów, pomp ciepła, a także innych urządzeń grzewczych. Jesteśmy Regionalnym Koordynatorem Serwisu zarówno marki Vaillant, jak i Saunier Duval. Działamy na terenie całego województwa łódzkiego, w którym znajduje się także Vaillant serwis w Lututowie. Podejmujemy się różnych zleceń, działając przy tym niezwykle kompleksowo i skutecznie.

Vaillant serwis Lututów

Oprócz prac serwisowych marek: Vaillant i Saunier Duval, dystrybuujemy także na terenie Polski produkty firmy FERNOX. Są to przede wszystkim preparaty chemiczne, które służą do czyszczenia, a także uzdatniania wody w różnorodnych instalacjach grzewczych. Zajmujemy się też czyszczeniem i zabezpieczaniem instalacji grzewczych i kotłów za sprawą tych produktów.

Wyślij zapytanie!

 

Zakres działań – serwis Vaillant Lututów

Zajmujemy się świadczeniem kompleksowych usług serwisowych grupy Vaillant. Bez względu na to, czy urządzenie znajduje się jeszcze w okresie gwarancyjnym, czy także po jej zakończeniu, zajmiemy się jego serwisowaniem. Działamy również z zakresu pierwszych uruchomień urządzeń, a także usuwamy wszelkiego rodzaju usterki i awarie.

Jakie produkty marki Vaillant obsługujemy?

Świadczymy szeroki wachlarz usług z zakresu urządzeń marki Vaillant, do których należą między innymi: urządzenia gazowe, olejowe, systemy solarne, podgrzewacze zasobnikowe wody. Są to również: regulatory, pompy ciepła, rekuperatory, klimatyzacja, a także fotowoltaika.

Profesjonalizm i kompleksowość usług

Jesteśmy fachowcami z długim stażem pracy. Sprawia to, że każde zlecenie, które realizujemy, traktujemy w sposób indywidualny. Dobrze znając wszelkie zagadnienia z zakresu specyfiki sprzętu, potrafimy skutecznie pomóc z problemami o różnej przyczynie. Działamy także w zakresie pierwszych uruchomień kotłów, pomp ciepła i klimatyzatorów. Zajmujemy się różnego rodzaju przeglądami technicznymi, a także konserwacją tych sprzętów. Nabywając u nas urządzenia, dzięki kontraktom serwisowym zyskuje się gwarancję producenta nawet do 6 lat.
Oferujemy również czyszczenie chemiczne instalacji CO, a także uzdatnianie wody grzewczej. Zachodzi to za sprawą oryginalnych preparatów FERNOX, co skutkuje oszczędnością energii oraz wydłużeniem możliwego czasu eksploatacji urządzeń. Wszelkie stosowane przez nas preparaty są bezpieczne dla środowiska naturalnego. Posiadają one także poparcie producenta kotłów Vaillant Group.

Wiele lat doświadczenia – najwyższa jakość

Nasza firma cieszy się zdobywaniem doświadczenia już od 30 lat, natomiast już od 20 lat współpracujemy z marką Vaillant.
Zapraszamy do kontaktu w celu zaczerpnięcia fachowej porady bądź do odwiedzenia salonu ekspozycyjnego znajdującego się na terenie Łodzi. Jako regionalny Koordynator Serwisu Vaillant, cenimy tradycję i przede wszystkim zadowolenie klienta. Stale się rozwijamy i szkolimy, aby jakość świadczonych przez nas usług była jeszcze lepsza. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.

Vaillant Group Serwis
Sp. z o.o.
Region – Łódzkie

ul. Zyndrama 57
(wejście od ul. Michałowicza)
94-301 Łódź

tel. 42 689 90 80