Vaillant Group Serwis
Sp. z o.o.
Region – Łódzkie

ul. Zyndrama 57
(wejście od ul. Michałowicza)
94-301 Łódź

tel. 42 689 90 80

Serwis Vaillant – Łódź

Użytkujesz sprzęt marki Vaillant? Twoje urządzenie uległo awarii lub wymaga konserwacji? Skorzystaj z usług profesjonalistów z serwisu Vaillant w Łodzi!

Vaillant, Łódź – serwis doświadczonych fachowców

Szukasz profesjonalnego serwisu Vaillant w Łodzi lub okolicach? Doskonale trafiłeś! Jesteśmy zespołem doświadczonych i wykwalifikowanych fachowców, którzy od 30 lat zajmują się obsługą kotłów grzewczych, a od 20 lat współpracują z firmą Vaillant.

Do swojej pracy podchodzimy z pasją i zaangażowaniem. Mimo że udało nam się zdobyć ogromną wiedzę, to nie osiadamy na laurach. Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje oraz zdobywamy nowe umiejętności. Regularnie uczestniczymy w szkoleniach branżowych i chętnie bierzemy udział w różnorodnych kursach. Nasz zespół pracujący w serwisie Vaillant w Łodzi wykorzystuje wyłącznie zaawansowane narzędzia oraz profesjonalne urządzenia, dzięki którym osiąga najlepsze efekty pracy.

Co jeszcze nas wyróżnia? Z pewnością podejście do zleceniodawców. Zawsze chętnie doradzamy, odpowiadamy na wszelkie pytania i rozwiewamy wątpliwości. Pomagamy klientom wybierać najlepsze modele, dopasowane do ich potrzeb, preferencji oraz możliwości finansowych. Chętnie radzimy, w jaki sposób użytkować urządzenia, aby służyły przez długie lata, a także doskonale spełniały swoje funkcje.

Oferta naszego serwisu Vaillant w Łodzi jest bardzo szeroka. Zajmujemy się nie tylko naprawami sprzętów, ale również ich doborem czy montażem. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych usług, zapraszamy serdecznie do kontaktu telefonicznego mailowego lub osobistego w naszej siedzibie. Zachęcamy do odwiedzenia salonu ekspozycyjnego, w którym można obejrzeć kotły i inne urządzenia marki Vaillant, a także zasięgnąć porady specjalistów.

Vaillant, serwis w Łodzi – oferta

Oferta naszego serwisu Vaillant w Łodzi jest bardzo szeroka. Zajmujemy się pierwszym uruchomieniem kotłów, pomp ciepła i innych urządzeń tej marki. Specjalizujemy się również w gwarancyjnej oraz pogwarancyjnej naprawie kotłów, klimatyzacji, pomp ciepła czy podgrzewaczy wody. Wykonujemy także przeglądy techniczne i konserwacje. Nasi klienci mogą liczyć na pomoc w doborze oraz montażu urządzeń marki Vaillant.

Oferta naszego serwis Vaillant w Łodzi obejmuje również kompleksowe wykonywanie instalacji grzewczych, a także zdalny nadzór kotłów przy pomocy zaawansowanego systemu zdalnej diagnostyki. Zleceniodawcom zapewniamy stałą opiekę serwisową i dostęp do oryginalnych części zamiennych.

Nasz serwis Vaillant w Łodzi oferuje też czyszczenie chemiczne instalacji CO oraz uzdatnianie wody specjalnymi preparatami, które zapewniają oszczędności energii, a także poprawienie wydajności różnorodnych urządzeń i instalacji. Warto dodać, że nasz zespół stosuje preparaty bezpieczne dla środowiska, polecane przez producentów kotłów Vaillant Group.

Chcesz uzyskać więcej informacji o usługach oferowanych przez nasz zespół? Skontaktuj się z nami już dziś! Gwarantujemy najwyższą jakość usług, profesjonalną obsługę i konkurencyjne ceny. Jesteśmy przekonani, że spełnimy Twoje oczekiwania!

Vaillant Group Serwis
Sp. z o.o.
Region – Łódzkie

ul. Zyndrama 57
(wejście od ul. Michałowicza)
94-301 Łódź

tel. 42 689 90 80