Serwis System
Eugeniusz Słowik Sp.K.

ul. Zyndrama 57
(wejście od ul. Michałowicza)
94-301 Łódź

tel. 42 689 90 80

Pakiet gwarancyjny Vaillant

Pakiet gwarancyjny Vaillant – do 6 lat pewności w użytkowaniu

Właściwe użytkowanie urządzeń grzewczych oraz regularne przeglądy zagwarantują długa i bezproblemowa prace przez wiele lat, dając pełną satysfakcję ich właścicielom.

Regularna opieka nad urządzeniem to także wymierne efekty.
Utrzymuje najwyższą sprawność układu grzewczego, zapewnia gwarancje pracy w okresie największego obciążenia urządzenia, a także przedłuża jego żywotność i pozwala utrzymywać koszty eksploatacji na stałym poziomie.

Doskonałym rozwiązaniem na zapewnienie wieloletniej i wydajnej pracy systemów grzewczych jest wykupienie specjalnego Vouchera „Pewność na dłużej. Gwarancja do 6 lat.”

Voucher uprawnia do przedłużenia standardowej (24-miesięcznej) gwarancji urządzenia marki Vaillant o dodatkowe 4 lata! Zapewnia więc użytkownikowi do 6 lat wydajnego i pewnego funkcjonowania urządzenia. Oferta objęte są wybrane kotły kondensacyjne i pompy ciepła marki Vaillant z wyłączeniem osprzętu.

Voucher „Pewność na dłużnej. Gwarancja do 6 lat” może być sprzedawany Użytkownikowi przez serwisantów/instalatorów na urządzenia do 12. miesiąca eksploatacji, licząc od daty Pierwszego Uruchomienia Urządzenia (PUR) w przypadku kotłów kondensacyjnych oraz do 24. miesiąca eksploatacji, licząc od daty PUR – w przypadku pomp ciepła.

Korzyści dla Użytkownika:

  • 6-letnia gwarancja marki Vaillant
  • Fachowa opieka serwisanta/instalatora
  • Zwiększenie bezpieczeństwa użytkowania urządzenia
  • Regularna kontrola urządzenia (wymagane przeglądy co roku)
  • Ekonomika użytkowania
  • Jedyne 30 groszy dziennie za gwarancje na kocioł kondensacyjny do 40 kW.

Serwis System
Eugeniusz Słowik Sp.K.

ul. Zyndrama 57
(wejście od ul. Michałowicza)
94-301 Łódź

tel. 42 689 90 80