Vaillant Group Serwis
Sp. z o.o.
Region – Łódzkie

ul. Zyndrama 57
(wejście od ul. Michałowicza)
94-301 Łódź

tel. 42 689 90 80


Dostęp do ciepłej wody to bez wątpienia jeden z najważniejszych wymogów przy przeprowadzce do nowego domu czy mieszkania. Niestety, czasami zdarza się, że z różnych powodów do budynku nie został doprowadzony wodociąg z taką cieczą. W takie sytuacji warto zdecydować się na gazowy podgrzewacz wody. To urządzenia tanie w utrzymaniu, a po kilku latach użytkowania inwestycja może się zwrócić. z tego względu coraz więcej ludzi decyduje się na to rozwiązanie. Podgrzewacze wody gazowe Saunier Duval to z całą pewnością urządzenia, na które powinna zwrócić uwagę każda osoba chcąca zapewnić sobie prosty dostęp do cieczy o optymalnej temperaturze.

Podgrzewacze wody gazowe Saunier Duval — dlaczego warto postawić na te urządzenia?

Podgrzewacze gazowe Saunier Duval to urządzenia od wielu lat cieszące się zaufaniem klientów, a także charakteryzujące się najlepszą jakością oraz świetnym wykonaniem. Tego typu podgrzewacze mogą być stosowane zarówno przy ogrzewaniu wody płynącej z kranu, jak i tej krążącej w kaloryferach. To bardzo wydajne urządzenia, które pozwalają na podgrzanie wody do wybranej przez użytkownika temperatury.

Nie oznacza to jednak, że po włączeniu ogrzewacza z kranu natychmiast zacznie płynąć gorąca woda. Urządzenie potrzebuje zwykle od kilku do kilkunastu sekund, aby ciecz osiągnęła żądaną temperaturę. Na ten aspekt wpływa moc. Im jest ona wyższa, tym szybciej podgrzeje się płyn, co pozwoli również zaoszczędzić na bieżącej wodzie.

Bardzo dużą zaletę podgrzewacza gazowego stanowi jego cicha praca, która nie utrudnia życia domownikom. Urządzenie powinno znaleźć się w pomieszczeniach, gdzie na stałe nie przebywają ludzie, takich jak łazienka czy kuchnia. Z kolei większe modele pojemnościowe warto umieścić w specjalnie do tego przeznaczonych pomieszczeniach technicznych.

Dużą zaletą gazowych podgrzewaczy do wody jest ich uniwersalność. Wystarczy jedynie podłączenie do sieci wodociągowej lub do własnego ujęcia wody oraz instalacji gazowej, aby szybko i skutecznie podgrzewać ciecz do danej temperatury. Odpowiednio konserwowane urządzenie, które będzie regularnie poddawane kontroli gazowniczej, będzie skutecznie służyło przez wiele lat.

Kolejną zaletą gazowych podgrzewaczy wody jest ich duża wydajność. Urządzenia te skutecznie podwyższą temperaturę wody w mieszkaniach, w których znajduje się nawet kilka kranów. Bardzo ważne jest, aby przy wyborze podgrzewacza zwrócić uwagę na jego moc. Odpowiednio dobrane urządzenie pozwoli skutecznie utrzymywać daną temperaturę, a ciecz zawsze będzie miała stałe ciśnienie.

Podgrzewacze gazowe Saunier Duval — najlepsza jakość

Produkty Saunier Duval zostały docenione przez wielu klientów. Marka ta już od wielu lat produkuje najlepszej jakości urządzenia, przy których tworzeniu zwraca uwagę na nawet najmniejsze szczegóły. Sprawia to, że opinie na temat podgrzewaczy są w znacznej większości pozytywne.

Użytkownicy zwracają przede wszystkim uwagę na świetną jakość oraz dużą wydajność podgrzewaczy Saunier Duval. Co więcej, nasz sklep oferuje najlepszej jakości produkty, których cena jest bardzo korzystna.

Vaillant Group Serwis
Sp. z o.o.
Region – Łódzkie

ul. Zyndrama 57
(wejście od ul. Michałowicza)
94-301 Łódź

tel. 42 689 90 80