Vaillant Group Serwis
Sp. z o.o.
Region – Łódzkie

ul. Zyndrama 57
(wejście od ul. Michałowicza)
94-301 Łódź

tel. 42 689 90 80


Saunier Duval to jeden z najlepszych producentów kotłów grzewczych. Przedsiębiorstwo to działa na rynku od 1907 roku, kiedy to Charles Saunier i Maurice Duval wspólnie założyli firmę specjalizującą się w produkcji opraw do lamp gazowych, podgrzewacze wody i wielu innych sprzętów zasilanych gazem. Dziś jest to światowej klasy przedsiębiorstwo tworzące m.in. wysokiej jakości kotły grzewcze. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem urządzeń tej marki, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Kotły gazowe Saunier Duval - sklep

Saunier Duval to jedna z najbardziej cenionych firm zajmujących się produkcją kotłów gazowych. Co ją wyróżnia? Z pewnością fakt, iż tworzy ona urządzenia o nieprzeciętnej jakości. Wszystkie z nich produkowane są z najlepszych, odpowiednio wyselekcjonowanych tworzyw. Tworzone są przez zespół doświadczonych i wykwalifikowanych fachowców, podchodzących do pracy z pełnym zaangażowaniem. Według opinii użytkowników kotły gazowe Saunier Duval wyróżniają się świetną trwałością i długą żywotnością. Ponadto bardzo efektywnie spalają paliwo, a ich obsługa jest bardzo prosta.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem kotła gazowego Saunier Duval zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. Możemy zaoferować Ci wiszące kotły gazowe kondensacyjne do centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej, a także kondensacyjne wiszące kotły gazowe dwufunkcyjne. Pierwsze z nich wyróżniają się cichą pracą i łatwą obsługą, a dodatkowo są przyjazne dla środowiska dzięki niskiej emisji CO2 i NOX. Drugie z nich - dwufunkcyjne - opierają się na technologii ISODYN 2, dzięki czemu zapewniają błyskawiczny dostęp do ciepłej wody. Dodatkowo są oszczędne i ekologiczne. W celu zapoznania się ze szczegółami na temat kotłów gazowych Saunier Duval, zapraszamy serdecznie do kontaktu.

Kotły gazowe Saunier Duval - opinie klientów

Kotły gazowe Saunier Duval cieszą się świetnymi opiniami i dużą popularnością. Doceniane są przede wszystkim za swoją jakość, trwałość i świetne działanie. Spełniają one oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Zapewniają spore oszczędności, a dodatkowo nie oddziałują niekorzystnie na środowisko. Ich dużą zaletą jest również fakt, iż szybko nagrzewają wodę i działają bardzo sprawnie.

Nasz serwis może Ci zaoferować kotły gazowe Saunier Duval w konkurencyjnych cenach. Ponadto kupując u nas piec, możesz liczyć na dostęp do napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych, gdyż zajmujemy się nie tylko sprzedażą kotłów, ale również ich serwisowaniem. Specjalizujemy się także w zdalnym nadzorem kotłów przy pomocy systemu zdalnej diagnostyki.

Jeśli chcesz obejrzeć kotły gazowe Saunier Duval, poznać naszą pełną ofertę i zasięgnąć porady fachowców, zapraszamy Cię serdecznie do naszego salonu ekspozycyjnego. Z przyjemnością pomożemy Ci wybrać najlepsze urządzenie dopasowane do Twoich potrzeb, odpowiemy na wszelkie nurtujące pytania i przedstawimy cennik. Oczywiście możesz zasięgnąć naszych porad również mailowo i telefonicznie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Vaillant Group Serwis
Sp. z o.o.
Region – Łódzkie

ul. Zyndrama 57
(wejście od ul. Michałowicza)
94-301 Łódź

tel. 42 689 90 80